Novinky a podujatia

Kategórie
 
 
 
Novinky a podujatia
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Novinky a podujatia
COVID-19
 
 
 
 
Blog: Novinky a podujatia

 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI SME AQUATECH AMSTERDAM 2019

Dlhodobým záväzkom našej spoločnosti je poskytovanie riešení úpravy vody, ktoré sú inovatívne a súčasne trvalo udržatelné. Inšpiráciu nachádzame predovšetkým na veľkých podujatiach, kde sa zoskupujú najväčšie spoločnosti z oblasti filtrácie vody a predstavujú tu svoje novinky, zdieľajú tipy ako veci robiť efektívnejšie s ohľadom na ekológiu. Aj preto sme sa zúčastnili tento rok už po druhý krát veľtrhu Aquatech, tento krát v Amsterdame.

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI SME ČÍNU

Vedenie spoločnosti ČistáVoda vycestovalo na týždeň do ďalekej Číny. Niet sa čomu čudovať. Práve tu, v najľudnatejšom a v hospodársky významnom štáte sme hľadali inšpiráciu a prehlbovali obchodné vzťahy s jedným z našich najväčších dodávateľov. Brány svojho sídla pre nás otvorila spoločnosť Canature.

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímVEĽTRH CONECO JE ZA NAMI

V dňoch od 27. marca do soboty 30. marca sa náš tím odborníkov presunul do Bratislavy, kde sa v aréne Incheba EXPO konal jubilejný, už 40. ročník medzinárodného veľtrhu CONECO. Tento ročník, ako inak, opäť prekonal naše očakávania...

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVILI SME MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH AQUATHERM V NITRE

V dňoch od 5. 2. do 8. 2. 2019 sa ČistáVoda spolu s našou partnerskou spoločnosťou Aquatrend presunula na medzinárodný veľtrh Aquatherm, do Nitry. Naším cieľom nebola samotná prezentácia spoločnosti ako takej, no predovšetkým nám išlo o prezentáciu zariadení vyvinutých špeciálne na úpravu vodu. Výstavy sa zúčastnilo viac ako 170 rôznych firiem.

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímPOZÝVAME VÁS NA VEĽTRH AQUATHERM NITRA 2019

V dňoch 5.2. až 8.2.2019 môžete navštíviť náš stánok na mezinárodnom veľtrhu Aquatherm Nitra 2019, na ktorom budeme prezentovať našu spoločnosť pod záštitou partnerskej firmy Aquatrend. Veľtrh je špecificky zameraný na prezentáciu vykurovacej, ventilačnej techniky ale aj zariadení určených na úpravu vody.

Čítať viac

 

 


ZÚČASTNILI SME SA STAVEBNÉHO VEĽTRHU V BRNE

Stavební veletrh v BrneTak ako aj minulý rok, tak aj tento rok sme sa od 25. - 28. 4. 2018 zúčastnili Stavebného veľtrhu v Brne. Veľtrh sa konal na brnenskom výstavišti a kde sa stretli odborníci z rôznych oblastí stavebníctva. Za oblasť úpravy vody nemohli chýbať my aj  spolu s našim...

Čítať viac

 

 ČistáVoda na veľtrhu CONECOZÚČASTNILI SME SA VEĽTRHU CONECO V BRATISLAVE

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Pre návštevníkov sme mali pripravenú prehliadku vybraných produktov a na ich otázky odpovedali odborníci na...

Čítať viac

 

 


 

Stavebný veľtrh v BrnePOZÝVAME VÁS NA STAVEBNÝ VEĽTRH V BRNE

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne koná stavebný veľrth, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. Príďte sa pozrieť.

Čítať viac

 

 


 

Pozvánka na CONECO 2018POZVÁNKA NA VEĽTRH CONECO-RACIOENERGIA 2018

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

Čítať viac

 

 


 

Veľtrh AquaTherm v PrahePOZÝVAME VÁS NA VEĽTRH AQUATHERM V PRAHE

Pozývame vás na medzinárodný veľtrh Aqua Therm Praha, na ktorom vám odprezentujeme našu spoločnosť, jej poslanie a produkty, ktoré na e-shope ponúkame. Počas celého trvania veľtrhu vám budú k dispozícii vyškolení odborníci na úpravu vody. Príďte sa s nimi poradiť, prebrať...

Čítať viac

 

 


 

Filtrácia s aktívnym uhlímNAVŠTÍVTE NÁŠ STÁNOK NA VEĽTRHU MODDOM

Pozývame vás na 22. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu, ktorý sa uskutoční v dňoch 18.-22.10. 2017 v Incheba Expo Bratislava. Zúčastníme sa ho aj my, keďže cieľom našej spoločnosti je priniesť do každého bývania kvalitnú čistú vodu.

Čítať viac

 

 


 

Tabletovaná soľ s dopravou za najlepšiu cenuTABLETOVANÁ SOĽ S DOPRAVOU ZA NAJLEPŠIU CENU

Snažíme sa stále zlepšovať - nie len čo sa kvality ponúkaného tovaru týka, ale aj v rámci služieb s ním spojených. Od tohto mesiaca môžete u nás preto nakupovať ešte výhodnejšie aj tabletovanú soľ, ktorú vám prinášame spolu s dopravou za najlepšie ceny na Slovensku.

Čítať viac

 

 


 

ZásielkovňaNOVÝ POHODLNÝ A LACNÝ SPÔSOB DOPRAVY - ZÁSIELKOVŇA

Snažíme sa našim zákazníkom vyjsť čo najviac v ústrety, a preto sme sa rozhodli zaradiť medzi možnosti dopravy aj komfortnú a lacnú službu Zásielkovňa. Vďaka nej si pohodlne vyzdvihnete vašu zásielku na jednom z výdajných miest.

Čítať viac

 

 


 

Stavební veletrhy BrnoPOZVÁNKA NA STAVEBNÝ VEĽTRH BRNO 2017

Už tento týždeň budete mať opäť možnosť bližšie spoznať našu firmu a zariadenia, s ktorými pracujeme, na stavebnom veľtrhu v Brne, ktorý sa uskutoční v dňoch 26.4. až 29.4. 2017. Tešíme sa na vás!

Čítať viac

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia