3.10.2017 10:32

Navštívte náš stánok na veľtrhu MODDOM

Pozývame vás na 22. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. až 22. októbra 2017. Odborníci v zariaďovaní interiérov, predajcovia nábytku a bytových doplnkov sa v tomto období stretnú pod jednou strechou v Incheba Expo Bratislava. Pokiaľ sa aj vy chystáte budovať nové bývanie alebo renovovať to staré, určite vám odporúčame veľtrh navštíviť.

Zúčastníme sa ho aj my, keďže cieľom našej spoločnosti je priniesť do každého bývania kvalitnú čistú vodu. Preto sú počas trvania veľtrhu pre všetkých návštevníkov k dispozícii naši odborníci, ktorí vám poradia s úpravou vody. Tvoríme riešenia pre obecnú vodu aj vodu z vlastnej studne alebo vrtu. 

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava

Či už máte problém s tvrdou vodou a vodným kameňom, ktorý zanáša spotrebiče a zariadenia v domácnosti, alebo chcete bezpečnú pitnú vodu, sme tu pre vás. Vieme pomôcť s akýmkoľvek problémom v domácnosti, ktorý súvisí s vodou. Radi vám poradíme, v prípade záujmu navrhneme vhodné riešenie a o našich klientov sa staráme aj v rámci záručného a pozáručného servisu.

Veľtrhu sa zúčastníme pod záštitou nášho partnera Aquatrend, s.r.o., stánok nájdete tu:

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava - mapa stánku Aquatrend


Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

Mikroplasty vo vode

16.3.2018 7:51

awblog/mikroplasty.jpg

Plasty sa využívajú čoraz častejšie vo výrobe a distribúcií skoro v každom priemysle na svete. Ľudstvo vyprodukuje 300 miliónov ton plastu ročne. Z toho sa zrecykluje len malé množstvo, väčšina ostáva na skládkach alebo v moriach a oceánoch. Podľa údajov OSN, plasty v moriach tvorí 5 až 12 miliónov ton. Prvýkrát sa však potvrdilo, že mikročastice plastu sú aj vo vodovodoch po celom svete.

Čítať viac
awblog/co-vsetko-dokaze-reverzna-osmoza-odstranit.png

Máte pochybnosti o kvalite vašej pitnej vody v domácnosti či prevádzke? Ako postupovať, ak ste sa stali obeťou znečistenej pitnej vody? Všetky škodliviny spoľahlivo odstráni filter na báze reverznej osmózy, ktorý sa postará o zachytenie nebezpečných látok a produkciu skutočne čistej pitnej vody.

Čítať viac
awblog/blog-ochrana-pitnej-vody-pred-kontaminaciou-pesticidmi.png

Či už používate vodu z obecných vodovodov alebo z vlastných studní, nikdy si nemôžete byť úplne istý jej kvalitou. Rovnako ako 5 000 obyvateľov Žitného ostrova, aj vy sa môžete stať obeťou kontaminácie vody nebezpečnými pesticídmi. V takom prípade je možné problém znečistenej vody riešiť pomocou vodných filtrov. 

Čítať viac