3.10.2017 10:32

Navštívte náš stánok na veľtrhu MODDOM

Pozývame vás na 22. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. až 22. októbra 2017. Odborníci v zariaďovaní interiérov, predajcovia nábytku a bytových doplnkov sa v tomto období stretnú pod jednou strechou v Incheba Expo Bratislava. Pokiaľ sa aj vy chystáte budovať nové bývanie alebo renovovať to staré, určite vám odporúčame veľtrh navštíviť.

Zúčastníme sa ho aj my, keďže cieľom našej spoločnosti je priniesť do každého bývania kvalitnú čistú vodu. Preto sú počas trvania veľtrhu pre všetkých návštevníkov k dispozícii naši odborníci, ktorí vám poradia s úpravou vody. Tvoríme riešenia pre obecnú vodu aj vodu z vlastnej studne alebo vrtu. 

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava

Či už máte problém s tvrdou vodou a vodným kameňom, ktorý zanáša spotrebiče a zariadenia v domácnosti, alebo chcete bezpečnú pitnú vodu, sme tu pre vás. Vieme pomôcť s akýmkoľvek problémom v domácnosti, ktorý súvisí s vodou. Radi vám poradíme, v prípade záujmu navrhneme vhodné riešenie a o našich klientov sa staráme aj v rámci záručného a pozáručného servisu.

Veľtrhu sa zúčastníme pod záštitou nášho partnera Aquatrend, s.r.o., stánok nájdete tu:

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava - mapa stánku Aquatrend


Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/vyhradni-distributor-filtrov-na-vodu-atlas-filtri.jpg

Snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku produktov, a preto sme začali spolupracovať s talianskou spoločnosťou Atlas Filtri, ktorá sa zaoberá úpravou vody od roku 1975. Stali sme sa distribútorom filtrov na vodu Atlas Filtri, čo znamená, že už čoskoro nájdete širokú škálu týchto produktov na našom e-shope.

Čítať viac
awblog/filtracne-kanvice-na-vodu-blog.jpg

Pre ľudí, ktorí hľadajú nízkonákladovú filtráciu vody pre svoju domácnosť, sú ideálnou voľbou filtračné kanvice na vodu. Aktívne uhlie vo vnútri filtra na seba dokáže naviazať škodliviny nachádzajúce sa vo vode, zároveň zvyšuje jej kvalitu a zlepšuje chuť pitnej vody. Viac o výhodách použitia filtračnej kanvice sa dočítate v článku.

Čítať viac
awblog/cista-pitna-voda-filter-s-aktivnym-uhlim.png

Čo si predstavíte pod pojmom čistá pitná voda? My nazývame čistou a zdravou vodou takú, v ktorej nie sú obsiahnuté žiadne škodlivé látky a môže tak plniť v ľudskom tele všetky dôležité úlohy, na ktoré je určená. Výborným pomocníkom v boji za čistú vodu je aj aktívne uhlie, vďaka ktorému sa zbavíte škodlivín a navyše získate vodu s výbornou chuťou.

Čítať viac