3.10.2017 10:32

Navštívte náš stánok na veľtrhu MODDOM

Pozývame vás na 22. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. až 22. októbra 2017. Odborníci v zariaďovaní interiérov, predajcovia nábytku a bytových doplnkov sa v tomto období stretnú pod jednou strechou v Incheba Expo Bratislava. Pokiaľ sa aj vy chystáte budovať nové bývanie alebo renovovať to staré, určite vám odporúčame veľtrh navštíviť.

Zúčastníme sa ho aj my, keďže cieľom našej spoločnosti je priniesť do každého bývania kvalitnú čistú vodu. Preto sú počas trvania veľtrhu pre všetkých návštevníkov k dispozícii naši odborníci, ktorí vám poradia s úpravou vody. Tvoríme riešenia pre obecnú vodu aj vodu z vlastnej studne alebo vrtu. 

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava

Či už máte problém s tvrdou vodou a vodným kameňom, ktorý zanáša spotrebiče a zariadenia v domácnosti, alebo chcete bezpečnú pitnú vodu, sme tu pre vás. Vieme pomôcť s akýmkoľvek problémom v domácnosti, ktorý súvisí s vodou. Radi vám poradíme, v prípade záujmu navrhneme vhodné riešenie a o našich klientov sa staráme aj v rámci záručného a pozáručného servisu.

Veľtrhu sa zúčastníme pod záštitou nášho partnera Aquatrend, s.r.o., stánok nájdete tu:

Veľtrh nábytku MODDOM Incheba Expo Bratislava - mapa stánku Aquatrend


Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/veltrh-coneco-racioenergia-voda-2018.jpg

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Pre návštevníkov sme mali pripravenú prehliadku vybraných produktov a na ich otázky odpovedali odborníci na úpravu vody, ktorí sa tejto problematike venujú už roky a vedia poradiť s akýmkoľvek "vodným" problémom. Prezrite si niekoľko fotografií z výstavy...

Čítať viac
awblog/stavebni-veletrhy-brno.png

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne koná stavebný veľrth, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. Príďte sa pozrieť.

Čítať viac
awblog/coneco-blog.png

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

Čítať viac