Tvrdá voda

Kategórie
 
 
 
Tvrdá voda
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Tvrdá voda
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Úprava tvrdej vody

Drvivá väčšina domácnosti na Slovensku má tvrdú vodu. Bohužial mnoho z nich si neuvedomuje ako veľmi môže vodný kameň zvýšiť náklady na bývanie. Úprava tvrdej vody vám ušetrí kopec peňazí a hlavne nervov. Tvrdá voda obsahuje nadmerné množstvo vápnika a horčíka, ktoré sa usadzujú a vytvárajú vodný kameň. Či už v práčke, sprchovom kúte, na batériach, na vykurovacej technike ale aj v ľudskom tele.

Úprava tvrdej vody

Náklady na prevádzku vykurovacích zariadení sa s vodným kameňom rapídne zvyšujú. Už 1mm vrstva nánosu vodného kameňa dokáže zvýšiť náklady na prevádzku približne o 10%. Vodný kameň nielenže výrazne zvyšuje spotrebu elektrickej energie pri vykurovacích telesách, ba dokonca výrazne znížuje ich životnosť. V extrémnych prípadoch môže tvrdá voda zničiť elektrický spotrebič v horizonte pár mesiacov a na zanesenie vodným kameňom vám žiaden predajca neuzná reklamáciu. Tvrdá voda taktiež zvyšuje náklady na pracie prášky, navyše pri praní v tvrdej vode ostáva prádlo nedokonale vyprané. Pri praní prádla v mäkkej vode pocítite ihneď rozdiel, už nebudete musieť používať žiadnu aviváž ako doteraz.

Po úprave tvrdej vody pocítite rozdiel aj pri sprchovaní, vaša pokožka ostane vláčna a živšia. Na meranie tvrdosti vody používame veľmi praktické a ekonomické nemecké kvapky, ktoré ukážu hodnotu tvrdosti vody v °dH (nemecké stupne) prakticky ihneď. Sú ideálne aj na meranie účinnosti zmäkčovačov vody.

Zmäkčovače vody - moderné riešenie

Moderná doba nám ponúka moderné riešenia. Už nemusíte zachytávať mäkkú, dažďovú vodu. Ako teda zmäkčiť tvrdú vodu? Postačí vám kvalitný zmäkčovač vody, ktorý nájdete aj v našej ponuke. Zmäkčovače vody sú zariadenia, ktoré vám zmäkčia vodu v celom dome, byte alebo prevádzke. Po průtoku vody cez tieto prístroje ostane voda navždy mäkká.

Nehľadajte u nás lacné riešenia v podobe rôznych magnetov alebo polyfosfátov, my vám ponúkame len riešenia, ktoré fungujú na 100% a ich výsledok plne garantujeme. Každý zmäkčovač vody v našej ponuke pracuje automaticky a odstráni minimálne 99% vodného kameňa a jediné čo k tomu potrebuje je pravidelné dopĺňanie tabletovanej soli, približne raz mesačne.

Ponúkame vám to najprijateľnejšie riešenie v podobe moderných zmäkčovačov vody. Katexový zmäkčovač vody do domu, individuálne aj do bytu funguje na báze výmeny iónov vapníka a horčíka, ktoré nahradzuje iónmi sodíka, čím odstráni 100% vodného kameňa z vody. Ponúkame Vám kvalitný prístup, montáž, pravidelný servis a záruku 48 hodinového odstránenia závady.

Aké výhody ponúka užívanie zmäkčenej vody?

- dlhodobo zvýšená životnosť spotrebičov,
- jemnejšie pranie a hebké prádlo,
- o 30% znížena spotreba pracích prostriedkov, šampónu,
- zvýšená výkonnosť vyhrievacích telies (bojler, kanvica),
- pokožka ostane po sprchovaní jemná a vláčna (vhodné pre ekzematikov),
- hebkejšie vlasy aj pleť po umývaní,
- úspora elektrickej energie až o 50% pri vykurovaní,
- ochrana potrubia, rozvodov, spotrebičov, vykurovacieho systému, vodovodných batérií, kávovarov, kanvíc, víriviek, umývačiek riadu, bazénovej technológie).

*Pripomíname, že mäkká voda obsahuje aj po úprave stále veľké množstvo minerálov, takže sa nejedná o vodu, ktorá v sebe neobsahuje žiadne látky. Taká vzníka po filtrácií reverznou osmózou.

Zmäkčená voda vs. Tvrdá voda

Vyberte si ten najvhodnejší zmäkčovač vody z našej ponuky.

 
 
 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia