Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 
20.03.2020

Počas celého roka existuje mnoho príležitostí a špecálnych dní, kedy si rozširujeme naše enviromentálne povedomie, pričom najbližšie si pripomenieme azda najdôležitejšiu zložku životného prostredia - vodu, ktorej nevyčíslitelnú hodnotu si už tradične pripomíname 22.marca ako Svetový deň vody. Tento deň predstavuje jedinečnú príležitosť ako si pripomenúť mimoriadnu dôležitosť vody pre zachovanie životného prostredia a pre rozvoj ľudskej spoločnosti. 

 
16.03.2020

Preventívne opatrenia v súvislosti so zamedzením šírenia ochorenia COVID-19 pri platbe na dobierku... 

 
12.03.2020

Sme si vedomí našej vedúcej pozície na trhu v oblasti úpravy vody, preto by sme radi prispeli k zlepšeniu fungovania spoločnosti. Existuje mnoho spôsobov ako sa to dá zrealizovať, my sme sa rozhodli podporiť rozvoj športu v našej krajine. Podporili sme mladého 16-ročného cyklistu, ktorý má za sebou už niekoľko úspešných umiestnení. Veríme, že s našou pomocou sa mu bude dariť ešte viac. 

 
28.02.2020

Strieborná voda sa používa nielen na prevenciu (každodenné pitie) či na podporu celkového zdravia. Čoraz viac svoje široké uplatnenie nachádza aj v medicíne na liečenie rôznych chorôb. V súčasnosti tento fakt ešte nie je taký rozšírený, hoci o pozitívnom význame striebra sa vedelo už v minulosti. V pokračovaní článku Vám prinášame, s akými chorobami si strieborná voda poradí a v akých prípadoch z nej vyťažíte čo najviac...

 
25.02.2020

Odvšadiaľ sa na nás valí množstvo dostupných informácií o vplyve chemických prvkov na živý organizmus. Do istej miery vieme, čo spôsobuje nedostatok vápnika v tele, nedostatok jódu či fluóru. A čo striebro? Je našou súčasťou a je pre nás potrebné? Počuli ste už o striebornej vode? Všetky odpovede nájdete v aktuálnom článku... 

 
24.01.2020

V súčastnosti je väčšina Slovákov zásobovaná vodou z verejného vodovodu. V niektorých oblastiach však obyvatelia takúto možnosť nemajú a sú nútení spoľahnúť sa na iný spôsob zaistenia pitnej vody. Riešením je vlastná studňa, ktorá napokon prináša aj nespočetné množstvo výhod. Viete akým spôsobom ju účinne dezinfikovať a predísť kontaminovanej vode?

 
9.01.2020

Počas tohto roka máme v pláne skvalitniť naše služby hneď niekoľkými krokmi, o ktorých by sme vás radi informovali. Prvou veľkou zmenou je zmena kuriérskej spoločnosti. Odteraz budeme pre vás doručovať prostredníctvom DPD Slovensko. 

 
12.12.2019

Vianoce sú už za dverami a ak stále premýšľate, čím obdarujete svojich najbližších, prinášame Vám niekoľko tipov pre skvalitnenie nadchádzajúceho roku.

 
11.12.2019

Vianoce už klopú na dvere a s nimi aj čas intenzívneho objednávania a doručovania balíkov. Aby sme toto predvianočné obdobie zvládli spoločne čo najlepšie, prinášame vám niekoľko dôležitých informácií, ktoré vám pomôžu so včasným doručením vašich balíkov pred Vianocami.

 
25.11.2019

V predchádzajúcom článku sme Vám predstavili naše unikátne zariadenie – Generátor vodíkovej vody, ktorý je schopný v priebehu niekoľkých minút vyrobiť zdravú vodíkovú vodu. Čo znamená pojem vodíková voda a aké sú jej blahodárne účinky sa dočítate práve teraz…

 
14.11.2019

Z hľadiska nášho zdravia by sme mali prihliadať nielen na to, čo konzumujeme, no predovšetkým, čo pijeme. Voda je zastúpená v srdci, v krvi, v mozgu. Je kľúčom k vitalite a k dlhovekosti. Aby organizmus fungoval správne, stačí málo – čistá pitná voda. Dá sa z obyčajnej vody vyťažiť viac? Dá. Oboznámte sa s Generátorom vodíkovej vody… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia