Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
9.07.2019

Máte podozrenie, že hladina vody vo vašej studni je každým rokom nižšia a nižšia? Cítite, že jej chuť a kvalita nie je ako na počiatku, pozorujete zákal a mechanické znečistenie vody? Laický rozum nám napovie, že niečo nie je v poriadku a pitie takejto vody nemusí byť vždy zárukou bezpečnosti.

 
24.06.2019

Znečistená voda predstavuje vodu, ktorá obsahuje zvýšený chlór, ťažké kovy uvoľňujúce sa zo zhrdzavených potrubí či iné škodliviny. Takéto znečistenie trápi prevažnú časť domácností, najmä ľudí žijúcich v starších panelových bytoch. S nami nájdete rýchle a okamžité riešenie.

 
12.06.2019
Len pár dní dozadu vedenie spoločnosti ČistáVoda vycestovalo na týždeň do ďalekej Číny. Niet sa čomu čudovať. Práve tu, v najľudnatejšom a v hospodársky významnom štáte sme hľadali inšpiráciu a prehlbovali obchodné vzťahy s jedným z našich najväčších dodávateľov. Brány svojho sídla pre nás otvorila spoločnosť Canature.
 
20.05.2019

Pokiaľ hľadáte riešenie účinnej dezinfekcie vody z vlastného zdroja, UV lampy na odstránenie baktérií z vody sú tou najlepšou voľbou. Tieto zariadenia spoľahlivo odstraňujú mikroorganizmy pomocou UV žiarenia. V článku sa bližšie zameriame na sterilizačné UV lampy od renomovanej belgickej značky Cintropur. V čom spočíva ich sila?

 
2.05.2019

Saponáty dôkladne nečistia? Mydlo nepení? Práčka stráca funkčnosť a bielizeň je po praní zašednutá? Zrejme nastal čas začať riešiť podobné varovné signály, a predovšetkým odhaliť spoločného vinníka opätovne vznikajúcich problémov.

 
17.04.2019
V sľúbenom pokračovaní vám prinášame množstvo užitočných informácií, v rámci ktorých sa zameriame na jednotlivé typy filtračných vložiek do reverzných osmóz, no predovšetkým, naším cieľom bude ozrejmiť princíp ich výmeny. Veríme, že s našimi radami pri troche zručnosti zvládnete údržbu aj sami, čím prispejete k zachovaniu nami garantovanej kvality a predĺžite životnosť zariadenia – reverznej osmózy.
 
9.04.2019

Článok je určený pre ľudí, ktorí sa v rámci úpravy vody rozhodli pre systém reverznej osmózy a chcú sa dozvedieť viac o údržbe a servise zariadenia, no rovnako pre tých, čo uvažujú o kúpe tohto účinného filtra. V 1. časti vám prinášame text nabitý množstvom overených a pravdivých informácii, pomocou ktorých zvládnete údržbu reverznej osmózy spojenú s dezinfekciou celkom sami.

 

 
4.04.2019

V dňoch od 27. marca do soboty 30. marca sa náš tím odborníkov presunul do Bratislavy, kde sa v aréne Incheba EXPO konal jubilejný, už 40. ročník medzinárodného veľtrhu CONECO. Tento ročník, ako inak, opäť prekonal naše očakávania...

 
28.03.2019

Mnoho ľudí si už zakúpilo zmäkčovač vody z pohodlia domova a po obdržaní objednávky zistili, že úkon je predsa náročný. Článkom chceme vyvrátiť mýty a pochybnosti súvisiace s inštaláciou zmäkčovača vody. Prinášame vám alternatívu, prostredníctvom ktorej by ste samostatnú montáž zariadenia mali zvládnuť aj sami a niekoľko užitočných rád – čo treba mať na pamäti ešte pred samotnou kúpou zariadenia.

 
20.03.2019

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť dozvedieť sa o nových trendoch z oblasti architektúry, stavebníctva a poďte s nami na dlho očakávanú výstavu Coneco do Incheba EXPO v Bratislave. V špecializovanej sekcii s názvom VODA, vás v našom stánku bude v dňoch od 27. marca až do soboty 30. marca čakať vyškolený tím odborníkov ČistejVody. Na čo sa môžete tešiť?

 
15.03.2019

Voda je bezpochyby naším najväčším bohatstvom. Pýtate sa prečo? Dôležitý je podstatný fakt, a to, že bez vody by náš svet zanikol. Voda je tu už od počiatku, tvorí súčasť bunkových stien rastlín, všetkých živých organizmov, vrátane nás. Človek by mal denne vypiť aspoň osem pohárov čistej, kvalitnej a nezávadnej vody. Čo si my predstavujeme pod slovíčkom kvalita?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia