Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
COVID-19
 
 
 
 
22.04.2020
Otestujte sa na koronavírus!

COVID-19, choroba spôsobená novým koronavírusom z roku 2019 známym ako SARS-Cov2 predstavuje aj naďalej celosvetovú zdravotnú krízu. K 17. aprílu 2020 evidujeme na území Slovenska takmer 1000 nakazených. Existuje však množstvo opatrení, ktoré môžeme urobiť preto, aby sme v čo najväčšej miere zabránili šíreniu COVID-19. Nižšie uvádzame užitočné informácie, ktoré vám pomôžu aj počas tohto obdobia zostať v bezpečí a zdraví. 

 
20.03.2020
Svetový deň vody 2020

Počas celého roka existuje mnoho príležitostí a špecálnych dní, kedy si rozširujeme naše enviromentálne povedomie, pričom najbližšie si pripomenieme azda najdôležitejšiu zložku životného prostredia - vodu, ktorej nevyčíslitelnú hodnotu si už tradične pripomíname 22.marca ako Svetový deň vody. Tento deň predstavuje jedinečnú príležitosť ako si pripomenúť mimoriadnu dôležitosť vody pre zachovanie životného prostredia a pre rozvoj ľudskej spoločnosti. 

 
16.03.2020
Informácie v súvislosti s COVID-19

Zaujíma Vás ako fungujeme počas mimoriadnej situácie? V tomto článku sme zodpovedali Vaše najčastejšie otázky ohľadom aktuálnej situácie , vybavovania Vašich objednávok a prijatých opatrení. 

 
12.03.2020
Podporujeme mladých športovcov

Sme si vedomí našej vedúcej pozície na trhu v oblasti úpravy vody, preto by sme radi prispeli k zlepšeniu fungovania spoločnosti. Existuje mnoho spôsobov ako sa to dá zrealizovať, my sme sa rozhodli podporiť rozvoj športu v našej krajine. Podporili sme mladého 16-ročného cyklistu, ktorý má za sebou už niekoľko úspešných umiestnení. Veríme, že s našou pomocou sa mu bude dariť ešte viac. 

 
28.02.2020
Využitie striebornej vody

Strieborná voda sa používa nielen na prevenciu (každodenné pitie) či na podporu celkového zdravia. Čoraz viac svoje široké uplatnenie nachádza aj v medicíne na liečenie rôznych chorôb. V súčasnosti tento fakt ešte nie je taký rozšírený, hoci o pozitívnom význame striebra sa vedelo už v minulosti. V pokračovaní článku Vám prinášame, s akými chorobami si strieborná voda poradí a v akých prípadoch z nej vyťažíte čo najviac...

 
25.02.2020
Strieborná voda. Aká je?

Odvšadiaľ sa na nás valí množstvo dostupných informácií o vplyve chemických prvkov na živý organizmus. Do istej miery vieme, čo spôsobuje nedostatok vápnika v tele, nedostatok jódu či fluóru. A čo striebro? Je našou súčasťou a je pre nás potrebné? Počuli ste už o striebornej vode? Všetky odpovede nájdete v aktuálnom článku... 

 
24.01.2020
Ochrana studničnej vody

V súčastnosti je väčšina Slovákov zásobovaná vodou z verejného vodovodu. V niektorých oblastiach však obyvatelia takúto možnosť nemajú a sú nútení spoľahnúť sa na iný spôsob zaistenia pitnej vody. Riešením je vlastná studňa, ktorá napokon prináša aj nespočetné množstvo výhod. Viete akým spôsobom ju účinne dezinfikovať a predísť kontaminovanej vode?

 
9.01.2020
Oznam pre zákazníkov

Počas tohto roka máme v pláne skvalitniť naše služby hneď niekoľkými krokmi, o ktorých by sme vás radi informovali. Prvou veľkou zmenou je zmena kuriérskej spoločnosti. Odteraz budeme pre vás doručovať prostredníctvom DPD Slovensko. 

 
12.12.2019
Tipy na vianočné darčeky

Vianoce sú už za dverami a ak stále premýšľate, čím obdarujete svojich najbližších, prinášame Vám niekoľko tipov pre skvalitnenie nadchádzajúceho roku.

 
11.12.2019
Doručovanie pred Vianocami 2019

Vianoce už klopú na dvere a s nimi aj čas intenzívneho objednávania a doručovania balíkov. Aby sme toto predvianočné obdobie zvládli spoločne čo najlepšie, prinášame vám niekoľko dôležitých informácií, ktoré vám pomôžu so včasným doručením vašich balíkov pred Vianocami.

 
25.11.2019
Vodíková voda – výhody pitia

V predchádzajúcom článku sme Vám predstavili naše unikátne zariadenie – Generátor vodíkovej vody, ktorý je schopný v priebehu niekoľkých minút vyrobiť zdravú vodíkovú vodu. Čo znamená pojem vodíková voda a aké sú jej blahodárne účinky sa dočítate práve teraz…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia