Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
13.11.2019

Dlhodobým záväzkom našej spoločnosti je poskytovanie riešení úpravy vody, ktoré sú inovatívne a súčasne trvalo udržatelné. Inšpiráciu nachádzame predovšetkým na veľkých podujatiach, kde sa zoskupujú najväčšie spoločnosti z oblasti filtrácie vody a predstavujú tu svoje novinky, zdieľajú tipy ako veci robiť efektívnejšie s ohľadom na ekológiu. Aj preto sme sa zúčastnili tento rok už po druhý krát veľtrhu Aquatech, tento krát v Amsterdame. 

 
28.10.2019

Stále viac regiónov sveta trpí alarmujúcim nedostatkom čistej pitnej vody, ako aj vody určenej na zavlažovanie poľnohospodárskych území. Téma kvality pitnej vody je akútnym problémom, veľakrát podceňovaným. Odpoveď na otázku: „Ktorá voda je lepšia a akú vodu by som mal piť?“ hľadá čoraz väčší počet ľudí…

 
11.10.2019

Vysoký stupeň tvrdosti vody spôsobuje nemalé problémy nielen v domácnostiach, no takisto v priemysle. Spúšťačom nenávratných strát či havárií v podnikoch môže byť práve vodný kameň – často skloňovaný, málokrát riešený. Ako ho odstrániť? Máme riešenie... 

 
16.09.2019

Zariaďujete si novú kuchyňu či plánujete výmenu starej kuchynskej armatúry? Pamätajte, že popri nábytku a domácich spotrebičoch je vodovodná batéria najviac využívaná súčasť kuchyne, ktorá významne ovplyvňuje komfort práce v domácnosti. V článku vám poradíme, čo zohľadniť pri jej výbere?

 
5.09.2019

Čo ak v určitom okamihu života nemáte po ruke kontrolovanú pitnú vodu a musíte použiť tekutinu neznámeho pôvodu? Ako je to v prípade vody zo studne či voľne tečúcej vode z prírodného prameňa? Pijete počas dovolenky bez obáv vodu z miestneho vodovodu? Hoci na prvý pohľad môže voda vyzerať nezávadne, naše dobre vyvinuté zmysly – čuch, chuť a zrak nám vedia veľa o vode napovedať. Rozoberme si spoločne jednotlivé signály... 

 
20.08.2019

Mať vlastnú reštauráciu, kaviareň či iný druh pohostinstva nie je v dnešnej presýtenej dobe vždy “prechádzka ružovou záhradou”. Majiteľ má na pleciach množstvo povinností, ktoré treba urobiť a zabezpečiť. Rozhodne k ním patrí aj riešenie otázky týkajúcej sa kvality vody. Prečo je skutočne potrebné upravovať vodu v gastronómii a aké metódy filtrácie vody fungujú najlepšie?

 
6.08.2019

V predchádzajúcom článku sme vás “pozvali na dúšok alkalickej vody”, bližšie ozrejmili, čo za zariadenie je ionizátor vody a na akom princípe vyrába ionizovanú vodu. V nadhodenej téme pokračujeme a presvedčíme vás, že pitie ionizovanej alkalickej vody má skutočne svoj neoceniteľný význam. 

 
23.07.2019

Poznáte skrytú silu ionizovanej vody? Prečo ju progresívne krajiny už desaťročia používajú ako všeliek? Vedeli ste, že je dokonca oficiálne schválená ako terapeutický prostriedok a my sa len teraz dozvedáme o existencii mocného zariadenia s názvom ionizátor vody?

 
9.07.2019

Máte podozrenie, že hladina vody vo vašej studni je každým rokom nižšia a nižšia? Cítite, že jej chuť a kvalita nie je ako na počiatku, pozorujete zákal a mechanické znečistenie vody? Laický rozum nám napovie, že niečo nie je v poriadku a pitie takejto vody nemusí byť vždy zárukou bezpečnosti.

 
24.06.2019

Znečistená voda predstavuje vodu, ktorá obsahuje zvýšený chlór, ťažké kovy uvoľňujúce sa zo zhrdzavených potrubí či iné škodliviny. Takéto znečistenie trápi prevažnú časť domácností, najmä ľudí žijúcich v starších panelových bytoch. S nami nájdete rýchle a okamžité riešenie.

 
12.06.2019
Len pár dní dozadu vedenie spoločnosti ČistáVoda vycestovalo na týždeň do ďalekej Číny. Niet sa čomu čudovať. Práve tu, v najľudnatejšom a v hospodársky významnom štáte sme hľadali inšpiráciu a prehlbovali obchodné vzťahy s jedným z našich najväčších dodávateľov. Brány svojho sídla pre nás otvorila spoločnosť Canature.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia