15.1.2018 9:41

Pozývame vás na veľtrh AquaTherm v Prahe

Medzinárodný veľtrh Aqua Therm PrahaAko v priebehu minulého, aj počas roku 2018 máme v pláne zúčastniť sa niekoľkých podujatí, na ktorých odprezentujeme našu spoločnosť, jej poslanie a produkty, ktoré na e-shope ponúkame. Už vo februári máte možnosť stretnúť nás na medzinárodnom veľtrhu Aqua Therm v Prahe. Pozývame vás k nášmu stánku v hale č. 5, kde vám budú počas celého trvania veľtrhu k dispozícii vyškolení odborníci na úpravu vody. Príďte sa s nimi poradiť, prebrať problematiku filtrácie vody a prezrieť si vybrané vodné filtre.

Kedy a kde sa bude veľtrh konať?

Medzinárodný veľtrh Aqua Therm Praha sa uskutoční v PVA EXPO v Letňanech v dňoch 27. februára - 2. marca 2018 (utorok až piatok). Podujatie sa koná každé dva roky, medziročne ho strieda veľtrh Aqua Therm Nitra, ktorý budete mať možnosť navštíviť v termíne 5. - 8. februára 2019.

Prečo sa zúčastniť a navštíviť náš stánok?

Na veľtrhu vám okrem prezentácie filtrov na vodu poskytneme všetky dôležité informácie ohľadom úpravy vody a radi zodpovieme vaše prípadné otázky. V rámci nášho stánku si môžete prezrieť rôzne typy vodných filtrov: zmäkčovače vody, ktoré riešia problém s tvrdou vodou a vodným kameňom, uhlíkové filtre na chlór, UV lampy na dezinfekciu vody či filtračné zariadenia na úpravu pitnej vody. Ionizátor vody na produkciu živej alkalickej vody a filter na báze reverznej osmózy bude priamo nainštalovaný - príďte ochutnať skutočne čistú vodu.

Kde nás nájdete?

Výstavy sa zúčastníme pod záštitou nášho obchodného partnera AQUAtrend, s.r.o. - stánok nájdete v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu Aqua Therm Praha

Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/blog-ochrana-pitnej-vody-pred-kontaminaciou-pesticidmi.png

Či už používate vodu z obecných vodovodov alebo z vlastných studní, nikdy si nemôžete byť úplne istý jej kvalitou. Rovnako ako 5 000 obyvateľov Žitného ostrova, aj vy sa môžete stať obeťou kontaminácie vody nebezpečnými pesticídmi. V takom prípade je možné problém znečistenej vody riešiť pomocou vodných filtrov. 

Čítať viac
awblog/5-prikladov-ako-vyzera-vodny-kamen.jpg

Tvrdá voda a vodný kameň spôsobuje v domácnosti celý rad problémov, cez nevzhľadný povlak na spotrebičoch, vysúšanie pokožky a vlasov až po výrazné zvýšenie nákladov za energie. V článku sa zameriame na konkrétne príklady, ktoré sa vo vašej domácnosti objavia, ak používate tvrdú vodu. 

Čítať viac
awblog/dezinfekcia-vody-pomocou-chloru-blog.jpg

Za jednu z najdôležitejších častí procesu úpravy vody považujeme jej dezinfekciu, prostredníctvom ktorej je zabezpečená nezávadnosť vody z mikrobiologického hľadiska. Vo väčšine prípadov sa vykonáva chlórovanie vody - prečítajte si, aké výhody so sebou táto metóda dezinfekcie vody prináša.

Čítať viac