15.1.2018 9:41

Pozývame vás na veľtrh AquaTherm v Prahe

Medzinárodný veľtrh Aqua Therm PrahaAko v priebehu minulého, aj počas roku 2018 máme v pláne zúčastniť sa niekoľkých podujatí, na ktorých odprezentujeme našu spoločnosť, jej poslanie a produkty, ktoré na e-shope ponúkame. Už vo februári máte možnosť stretnúť nás na medzinárodnom veľtrhu Aqua Therm v Prahe. Pozývame vás k nášmu stánku v hale č. 5, kde vám budú počas celého trvania veľtrhu k dispozícii vyškolení odborníci na úpravu vody. Príďte sa s nimi poradiť, prebrať problematiku filtrácie vody a prezrieť si vybrané vodné filtre.

Kedy a kde sa bude veľtrh konať?

Medzinárodný veľtrh Aqua Therm Praha sa uskutoční v PVA EXPO v Letňanech v dňoch 27. februára - 2. marca 2018 (utorok až piatok). Podujatie sa koná každé dva roky, medziročne ho strieda veľtrh Aqua Therm Nitra, ktorý budete mať možnosť navštíviť v termíne 5. - 8. februára 2019.

Prečo sa zúčastniť a navštíviť náš stánok?

Na veľtrhu vám okrem prezentácie filtrov na vodu poskytneme všetky dôležité informácie ohľadom úpravy vody a radi zodpovieme vaše prípadné otázky. V rámci nášho stánku si môžete prezrieť rôzne typy vodných filtrov: zmäkčovače vody, ktoré riešia problém s tvrdou vodou a vodným kameňom, uhlíkové filtre na chlór, UV lampy na dezinfekciu vody či filtračné zariadenia na úpravu pitnej vody. Ionizátor vody na produkciu živej alkalickej vody a filter na báze reverznej osmózy bude priamo nainštalovaný - príďte ochutnať skutočne čistú vodu.

Kde nás nájdete?

Výstavy sa zúčastníme pod záštitou nášho obchodného partnera AQUAtrend, s.r.o. - stánok nájdete v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu Aqua Therm Praha

Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/veltrh-coneco-racioenergia-voda-2018.jpg

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Pre návštevníkov sme mali pripravenú prehliadku vybraných produktov a na ich otázky odpovedali odborníci na úpravu vody, ktorí sa tejto problematike venujú už roky a vedia poradiť s akýmkoľvek "vodným" problémom. Prezrite si niekoľko fotografií z výstavy...

Čítať viac
awblog/coneco-blog.png

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

Čítať viac
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začiatkom minulého mesiaca sme zverejnili článok o mikroplastoch vo vode, ktoré znečisťujú nie len moria a oceány, ale boli zistené aj vo vzorke pitnej vody zo Slovenska. Za posledné týždne sa táto téma stala ešte aktuálnejšou, čo je pravdepodobne následkom testov balených vôd neziskovou organizáciou Orb Media. Podľa vykonanej štúdie viac ako 90% testovaných balených pitných vôd obsahovalo určitú formu mikroplastov.

Čítať viac