Navštívili sme veľtrh Aquatech Amsterdam 2019

Kategórie
 
 
 
Navštívili sme veľtrh Aquatech Amsterdam 2019
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Navštívili sme veľtrh Aquatech Amsterdam 2019
COVID-19
 
 
 
 
13.11.2019
Navštívili sme veľtrh Aquatech Amsterdam 2019

Dlhodobým záväzkom našej spoločnosti je poskytovanie riešení úpravy vody, ktoré sú inovatívne a súčasne trvalo udržatelné. Inšpiráciu nachádzame predovšetkým na veľkých podujatiach, kde sa zoskupujú najväčšie spoločnosti z oblasti filtrácie vody a predstavujú tu svoje novinky, zdieľajú tipy ako veci robiť efektívnejšie s ohľadom na ekológiu. Aj preto sme sa zúčastnili tento rok už po druhý krát veľtrhu Aquatech, tento krát v Amsterdame. 

Veľtrh Aquatech s viac ako 1000 vystavovateľmi zo 140 krajín sveta sa radí k absolútnej špičke v oblasti úpravy vody a filtračnej techniky. Tento rok sme sa tejto veľkej udalosti zúčastnili aj my, aby sme odsledovali najnovšie trendy a mohli našim zákazníkom ponúknuť len to najlepšie. Počas tejto konferencie sme sa zoznámili s najnovším vývojom a získali množstvo nových informácií či kontaktov. Už onedlho sa môžete tešiť na nové produkty v našom e-shope, ktoré popridávame na základe našich nových dodávatelských vzťahov. Vo forme fotiek vám prinášame to najlepšie čo Aquatech Amsterdam tento rok ponúkol. 

Veľtrh Aquatech Amsterdam 2019 ČistáVoda

Aquatech Amsterdam 2019 - filtrácia vody

Spoločnosť Aquatech pokračovala v zlepšovaní a zvyšovaní kapacity, opäť prilákala o 10% viac návštevníkov v porovnaní s posledným veľtrhom z roku 2017. Takže celkovo sa za tieto 4 dni zúčastnilo Aquatechu viac ako 27 000 odborníkov na vodu. Konferencia spojila veľké priemyselné združenia, kľúčových lídrov na trhu, výrobcov, vládne a národné delegácie a v neposlednom rade podniky. Výsledkom bola inšpirujúca výmena informácií so spoločným cieľom: udržatelná budúcnosť a rozšírenie obchodu v oblasti úpravy vody.

Výstava Aquatech 2019

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia