Tvrdá voda a vodný kameň

Kategórie
 
 
 
Tvrdá voda a vodný kameň
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Tvrdá voda a vodný kameň
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 
Blog: Tvrdá voda a vodný kameň

Tvrdá voda a vodný kameňAKO VYČISTIŤ PRÁČKU OD VODNÉHO KAMEŇA?

Saponáty dôkladne nečistia? Mydlo nepení? Práčka stráca funkčnosť a bielizeň je po praní zašednutá? Zrejme nastal čas začať riešiť podobné varovné signály, a predovšetkým odhaliť spoločného vinníka opätovne vznikajúcich problémov.

Čítať viac

 

 


 

Tvrdá voda a vodný kameň5 PRÍKLADOV, AKO VYZERÁ TVRDÁ VODA

Tvrdá voda a vodný kameň spôsobuje v domácnosti celý rad problémov, cez nevzhľadný povlak na spotrebičoch, vysúšanie pokožky a vlasov až po výrazné zvýšenie nákladov za energie. V článku sa zameriame na konkrétne príklady, ktoré sa vo vašej domácnosti objavia, ak používate tvrdú vodu. 

Čítať viac

 

 


 

Vodný kameňAKO ODSTRÁNIŤ VODNÝ KAMEŇ?

Tvrdá voda je problémom mnohých domácností na Slovensku. Pýtate sa, ako odstrániť vodný kameň? U nás Vám navrhneme najefektívnejšie odstránenie vodného kameňa v celom rodinnom dome, byte alebo firme. Nechajte meranie tvrdosti vody a následné zmäkčenie vody na nás.

Čítať viac

 

 


 

Tvrdá vodaTVRDÁ VODA NEPROSPIEVA VAŠEJ POKOŽKE

Väčšina slovenských domácností trpí tvrdou vodou a s ňou spôsobeným vznikom vodného kameňa, ktorý je nie len estetickým problémom, ale výrazne vplýva aj na životnosť spotrebičov či ohrevných zariadení - menej sa však už hovorí o tom, že dokáže nepriaznivo ovplyvniť aj naše zdravie. 

Čítať viac

 

 


 

Úprava vody pre vírivkyÚPRAVA VODY PRE VÍRIVKY

S otázkou ako riešiť úpravu vody pre vírivky a bazény sa stretávame pomerne často. Možností je mnoho, avšak základom je úprava tvrdej vody a dezinfekcia.

Čítať viac

 

 


 

Vodný kameň na potrubíZABUDNITE NA BABSKÉ RECEPTY A NADOBRO SA ZBAVTE VODNÉHO KAMEŇA

Kde sa v domácnosti najčastejšie vyskytuje vodný kameň? Aké sú možnosti odstránenia z krátkodobého a dlhodobého hľadiska? Čo spôsobuje vodný kameň a naopak aké výhody vám prinesie permanentné odstránenie vodného kameňa?

Čítať viac

 

 


 

Magnetické zmäkčovače vodyMAGNETICKÉ ZMÄKČOVAČE VODY ALEBO PREČO JE KATEX STÁLE TOP?

Mnoho ľudí nám pri otázke úpravy vody zmäkčením argumentuje bezúdržbovými filtrami na vodu v podobe magnetov, indukčných zmäkčení, avšak máme omnoho viac recenzí presne opačných. Ľudí, ktorí skúsili a obrátili sa.

Čítať viac

 

 


 

Montáž zmäkčovača vodyMONTÁŽ ZMÄKČOVAČA VODY

Prečítajte si jednoduchý, všeobecný návod na inštaláciu zmäkčovača vody. Poprípade odželezňovacích zariadení alebo anexových filtrov na odstránenie dusičnanov a dusitanov.

Čítať viac

 

 


 

Mapa tvrdosti vody na SlovenskuMAPA TVRDOSTI VODY NA SLOVENSKU

Jednoduchá a praktická mapa, ktorá Vám ukáže aká je tvrdosť vody v rôznych okresoch alebo krajoch na Slovensku (Bratislava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava, Prešov, Nitra). Samozrejme, že je to len približné, ale výborne na orientáciu! 

Čítať viac

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia