Meranie tvrdosti vody zadarmo

Kategórie
 
 
 
Meranie tvrdosti vody zadarmo
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Meranie tvrdosti vody zadarmo
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
Meranie tvrdosti vody a obhliadka zadarmo

V rámci našich služieb zákazníkom vám radi poskytneme aj obhliadku a meranie tvrdosti vody zadarmo. Trápi vás usadzovanie vodného kameňa alebo sa chcete poradiť, ktoré miesto by bolo k inštalácii vodného filtra vhodné? Budeme radi, ak sa obrátite na nás. Prečítajte si, ako táto služba funguje:

Kontaktujte násKontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky, emailom či prostredníctvom kontaktného formulára na stránke. Náš technológ s vami prekonzultuje problém, prípadne sa dohodnete na vypracovaní komplexnej analýzy vzorky vody. Na základe výsledkov rozboru vieme konkrétnejšie posúdiť problém a poradiť s výberom vhodných zariadení.

 

Obhliadka a meranie tvrdosti vody zadarmoDohodnite si obhliadku

Pokiaľ je potrebná obhliadka, bezplatne k vám domov zašleme nášho technológa, ktorý určí, či je miesto (napr. technická miestnosť, šachta a podobne) vhodné k montáži zariadenia.

 

Rozbor tvrdosti vody zadarmoNechajte si vašu vodu otestovať

Priamo na mieste vám vieme zmerať aj tvrdosť vody, resp. hodnotu vápnika a horčíka vo vode. Práve tvrdá voda je dôvodom vzniku a usádzania vodného kameňa vo väčšine slovenských domácností. Náš test tvrdosti vody vykonávame pomocou nemeckých kvapiek a trvá len pár minút. Samotná obhliadka aj meranie je úplne bezplatné a nijakým spôsobom nezaväzuje ku kúpe akéhokoľvek filtra na vodu či ďalšej služby z našej ponuky.

 
 
 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia