Meranie tvrdosti vody zadarmo

Kategórie
 
 
 
Meranie tvrdosti vody zadarmo
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Meranie tvrdosti vody zadarmo
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Meranie tvrdosti vody a obhliadka zadarmo

V rámci našich služieb zákazníkom vám radi poskytneme aj obhliadku a meranie tvrdosti vody zadarmo. Trápi vás usadzovanie vodného kameňa alebo sa chcete poradiť, ktoré miesto by bolo k inštalácii vodného filtra vhodné? Budeme radi, ak sa obrátite na nás. Prečítajte si, ako táto služba funguje:

 

Kontaktujte násKontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky, emailom či prostredníctvom kontaktného formulára na stránke. Náš technológ s vami prediskutuje problém, prípadne sa dohodnete na vypracovaní komplexnej analýzy vzorky vody. Na základe výsledkov analýzy vieme konkrétnejšie posúdiť problém a poradiť s výberom vhodných zariadení.

 

Prohlídka a měření tvrdosti vody zdarmaDohodnite si obhliadku

Ak je nutná obhliadka, bezplatne k vám domov zašleme nášho technológa, ktorý určí, či je miesto (napr. technická miestnosť, šachta a podobne) vhodné na montáž zariadení.

 

Rozbor tvrdosti vody zdarmaNechajte si vašu vodu otestovať

Priamo na mieste vám vieme zmerať tvrdosť vody, resp. hodnotu vápnika a horčíka vo vode. Práve tvrdá voda je dôvodom vzniku a usadzovania vodného kameňa vo väčšine slovenských domácností. Náš test tvrdosti vody vykonávame pomocou nemeckých kvapiek a trvá len pár minút. Samotná obhliadka aj merania je úplne bezplatné a nijako nezaväzuje ku kúpe akéhokoľvek filtra na vodu či ďalšie služby z našej ponuky.
 
 
 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia