Látky vo vode

Kategórie
 
 
 
Látky vo vode
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Látky vo vode
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
 
 
Látky vo vode

Tvrdá vodaTVRDÁ VODA

Vodný kameň je problémom takmer každej jednej domácnosti na Slovensku. Vieme vám pomôcť so znížením nákladov na pranie a vykurovanie či zabrániť usádzaniu vodného kameňa v potrubí, bojleri, sprchách a batériach.

Čítať viac

 

 


 

pH vodyŽIVÁ VODA A MŔTVA VODA

V poslednej dekáde dosť často rezonuje téma prekyslenia organizmu. Vedeli ste, že to má priamy súvis aj s vodou, ktorú pijete? Ionizátory na vodu sú filtre, ktoré aktívne menia pH a ORP vody. Takáto voda je následne silne antioxidačná.

Čítať viac

 

 


 

Chlór vo vodeCHLÓR VO VODE

O chlóre vo vode sa toho už napísalo dosť, avšak smutné na tom je, že dodnes sa používa v niektorých štátoch aj na dezinfekciu pitnej vody. Bohužial, aj na Slovensku. Viete, ako ho odstrániť?

Čítať viac

 

 


 

Viditeľné znečistenie vodyVIDITEĽNÉ ZNEČISTENIE VODY

Vykopali ste studňu? Prípadne máte verejný vodovod v nie najlepšom stave? Mechanická filtrácia je prvý krok k akejkoľvek úprave vody. Zbaví vás nánosov piesku, bahna, hliny, vlasov, hrdze a podobne.

Čítať viac

 

 


 

Pitný režim vo firmePITNÝ REŽIM VO FIRME

Dosť bolo zbytočných barelových výdajníkov vody, ktoré sú nepraktické a nerentabilné. Pozrite si naše riešenie, ktoré vám zabezpečí dodávku zdravej pitnej vody v celom roku bez starostí!

Čítať viac

 

 


 

Baktérie a vírusy vo vodeBAKTÉRIE A VÍRUSY VO VODE

Voda je prirodzené prostredie na výskyt mikrobiologického znečistenia. Pokiaľ máte obecnú vodu, tá je dezinfikovaná - chlórom. Avšak, pokiaľ ste sa rozhodli pre vlastný zdroj vody, s najvyššou pravdepodobnosťou budete potrebovať vodu dezinfikovať.

Čítať viac

 

 


 

Železo a mangán vo vodeŽELEZO A MANGÁN VO VODE

V priemere každá druhá studňa na Slovensku trpí zvýšeným obsahom železa a mangánu. Charakteristiké je to najmä pre hlbšie vŕty. Tieto látky škodia hlavne vizuálne, teda usádzaním na sanitárnej technike, či škvrnami na oblečení. Vieme, ako vám pomôcť.

Čítať viac

 

 


 

Dusičnany a dusitany vo vodeDUSIČNANY A DUSITANY VO VODE

Najmä vlastné zdroje vody na Slovensku, ktoré sú plytšie a južnejšie v poľnohospodárskych oblastiach tripa zvýšeným obsahom dusičnanov a dusitanov. Tie vo vode ťažko spozorujete, naopak majú dosť vážny dopad na zdravie človeka.

Čítať viac

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia