Látky vo vode

Kategórie
 
 
 
Látky vo vode
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Látky vo vode
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
 
 
Látky vo vode

Tvrdá vodaTVRDÁ VODA

Vodný kameň je problémom takmer každej jednej domácnosti na Slovensku. Vieme vám pomôcť so znížením nákladov na pranie a vykurovanie či zabrániť usádzaniu vodného kameňa v potrubí, bojleri, sprchách a batériach.

Čítať viac

 

 


 

pH vodyŽIVÁ VODA A MŔTVA VODA

V poslednej dekáde dosť často rezonuje téma prekyslenia organizmu. Vedeli ste, že to má priamy súvis aj s vodou, ktorú pijete? Ionizátory na vodu sú filtre, ktoré aktívne menia pH a ORP vody. Takáto voda je následne silne antioxidačná.

Čítať viac

 

 


 

Chlór vo vodeCHLÓR VO VODE

O chlóre vo vode sa toho už napísalo dosť, avšak smutné na tom je, že dodnes sa používa v niektorých štátoch aj na dezinfekciu pitnej vody. Bohužial, aj na Slovensku. Viete, ako ho odstrániť?

Čítať viac

 

 


 

Viditeľné znečistenie vodyVIDITEĽNÉ ZNEČISTENIE VODY

Vykopali ste studňu? Prípadne máte verejný vodovod v nie najlepšom stave? Mechanická filtrácia je prvý krok k akejkoľvek úprave vody. Zbaví vás nánosov piesku, bahna, hliny, vlasov, hrdze a podobne.

Čítať viac

 

 


 

Pitný režim vo firmePITNÝ REŽIM VO FIRME

Dosť bolo zbytočných barelových výdajníkov vody, ktoré sú nepraktické a nerentabilné. Pozrite si naše riešenie, ktoré vám zabezpečí dodávku zdravej pitnej vody v celom roku bez starostí!

Čítať viac

 

 


 

Baktérie a vírusy vo vodeBAKTÉRIE A VÍRUSY VO VODE

Voda je prirodzené prostredie na výskyt mikrobiologického znečistenia. Pokiaľ máte obecnú vodu, tá je dezinfikovaná - chlórom. Avšak, pokiaľ ste sa rozhodli pre vlastný zdroj vody, s najvyššou pravdepodobnosťou budete potrebovať vodu dezinfikovať.

Čítať viac

 

 


 

Železo a mangán vo vodeŽELEZO A MANGÁN VO VODE

V priemere každá druhá studňa na Slovensku trpí zvýšeným obsahom železa a mangánu. Charakteristiké je to najmä pre hlbšie vŕty. Tieto látky škodia hlavne vizuálne, teda usádzaním na sanitárnej technike, či škvrnami na oblečení. Vieme, ako vám pomôcť.

Čítať viac

 

 


 

Dusičnany a dusitany vo vodeDUSIČNANY A DUSITANY VO VODE

Najmä vlastné zdroje vody na Slovensku, ktoré sú plytšie a južnejšie v poľnohospodárskych oblastiach tripa zvýšeným obsahom dusičnanov a dusitanov. Tie vo vode ťažko spozorujete, naopak majú dosť vážny dopad na zdravie človeka.

Čítať viac

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia