Navštívili sme Čínu

Kategórie
 
 
 
Navštívili sme Čínu
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Navštívili sme Čínu
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
12.06.2019
Navštívili sme Čínu
Len pár dní dozadu vedenie spoločnosti ČistáVoda vycestovalo na týždeň do ďalekej Číny. Niet sa čomu čudovať. Práve tu, v najľudnatejšom a v hospodársky významnom štáte sme hľadali inšpiráciu a prehlbovali obchodné vzťahy s jedným z našich najväčších dodávateľov. Brány svojho sídla pre nás otvorila spoločnosť Canature.
Získali sme tak príležitosť prezrieť si na vlastné oči, ako vyzerajú kompletné priestory firmy, vrátane skladov a výrobných hál. Nášmu zvedavému oku nič neuniklo, a tak sme prostredníctvom fotografií pre vás zdokumentovali, čo sa len dalo.

Canature - Šanghaj
 
Canature funguje od roku 2001. Za tento čas už stihla získať množstvo certifikácií a disponuje vyše 100 patentovanými technológiami. Spoločnosť je prvotriednym výrobcom širokej ponuky kvalitných výrobkov, ktoré si s prehľadom poradia s úpravou vody v domácnostiach, ako aj v priemysle. Poväčšine ide o zmäkčovače vody, riadiace hlavice pre vodné filtre, systémy na pitnú vodu, tlakové nádrže či iné komponenty. Výroba by nefungovala bez spoľahlivých zamestnancov, ktorých v závode pracuje takmer 600.

Canature

Zároveň, sme sa zúčastnili veľtrhu Aquatech, ktorý prebiehal v dňoch od 3. – 5. júna v najrýchlejšie sa rozvíjajúcej metropole Číny, v Šanghaji. Na výstave sme mali možnosť spoznať svetových lídrov a odborníkov, diskutovali sme o budúcnosti vodného priemyslu, aby sme naďalej šírili poslanie, ktoré nás všetkých spája: zabezpečiť čistú a kvalitnú vodu pre všetkých a v každom kúte sveta.
 

...

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia