Prečo si vybrať nás?

Kategórie
 
 
 
Prečo si vybrať nás?
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Prečo si vybrať nás?
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Prečo si vybrať nás?

 

Už viac ako 15 rokov na trhu Viac ako 18 rokov na trhu

Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už 18 rokov. Za tento dlhý čas sme získali mnoho skúseností v oblasti úpravy vody či už v rodinných domoch a bytov ale aj v priemysle. Už sme upravovali vodu v potravinárskom priemysle, automobilovom a zdravotníckom priemysle. V priebehu nášho pôsobenia sme získali prax a tiež vzácne skúsenosti spojené s filtráciou vody, zariadeniami a ich inštaláciou. V našej aktuálnej ponuke zariadení nájdete už len rokmi overené zariadenia, ktoré sa ukázali ako  kvalitné a hlavne spoľahlivé pri mnohých montážach.

 

 

Viac ako 20000 domácnostiam sme pomohliViac ako 20 000 zákazníkov

V oblasti úpravy vody sme naozaj odborníci, čomu svedčí viac ako 20 000 spokojných zákazníkov. Obracajú sa na nás zákazníci nie len z rôznych častí Slovenska a Česka ale aj spoza hraníc. Máme skúsenosti s úpravou vody nie len doma na Slovensku, ale aj v Čechách a čoraz častejšiu už aj za hranicami, v Rakúsku. Zameriavame sa hlavne na zmäkčenie vody v domácnostiach ale dokážeme vyriešiť každý problém s vodou.

 

 

Služby poskytujeme na Slovensku aj v ČecháchSlužby poskytujeme na Slovensku aj v Česku

Dopravu ale aj montáž zariadení poskytujeme nie len na Slovensku ale aj v Čechách. Aj napriek tomu, že náš sklad je v Žiline, tak sme schopný vám doručiť zakúpený tovar do Českej republiky už do 3 dni. Každý deň naši technici odchádzajú montovať zariadenia do rôznych kútom Slovenska ale aj Čiech. Cena montáže zariadení je individuálna, závisí od vybraného zariadenia. Cenu vám navrhne odborný technológ v nezávislej cenovej ponuke.

 

 

U vás doma do 48 hodín

 

Doručenie do 24 hodín pri objednávke do 12:00 hod.

Na Slovensku sme schopný doručiť až 97% tovaru, ktorý je skladom už na druhý deň pri objednávke do 12:00 hod. Na výber máme z viacerých druhov dopravy ako je kuriér DHL alebo Zásielkovňa.

 

 

Ďalšie výhody prečo u nás nakupovať:

  • chat online od 8:00 – 16:00 hod,
  • garancia vrátenia tovaru,
  • predlžená záruka pri vybraných zariadeniach,
  • dovoláte sa priamo odbornému technológovi,
  • pri objednávke do 12:00, doručenie na druhý deň,
  • komplexné služby vrátane rozboru vody a odbornej montáže zariadení,
  • každoročný servis zariadení za poplatok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia