Ponuka práce

Kategórie

Doprava ZADARMO nad 70€

Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo

Momentálne máme k dispozícii tieto voľné pracovné pozície:

Obchoďák - podpora eshopu

Čo bude náplňou práce?

Pre túto pozíciu je dôležité poznať aspoň základnú komunikáciu s klientom, kedže v skúšobnej dobe bude pracovať človek na odpisovaní emailov, pri riešení reklamácií a na čete za pevnú mzdu. Pokiaľ sa osvedčí, dostane na starosti komunikáciu po telefóne, kde bude vytvárať základné cenové ponuky, prípadne ich posúvať obchodným zástupcom.

Čo požadujeme?

  • ústretovú/obchodnú komunikáciu
  • znalosť gramatiky
  • znalosť písomnej obchodnej komunikácie (forma emailu..)
  • schopnosť naučiť sa o produkte a porozumieť mu (filtre na vodu, zmäkčovače vody)

Čo ponúkame?

  • pevná zložka mzdy v skúšobnej dobe 500 € v čistom
  • po skúšobnej dobe (2-3 mesiace) a osvedčení na telefóne zvýšenie na 600 € + pridanie pohyblivej motivačnej zložky (% z obratu, prípadne zo zisku) - zamestnanec by mal dosahovať v prípade dobre odvedenej práce 800-1000€ v čistom
  • prácu v mladom kolektíve v samostatnej kancelárii (Hričovská 221, Žilina)
  • firemné teambuildingy
  • možnosť posunúť pracovné hodiny (bežná pracovná doba 7:30 - 16:00) + čiastočná možnosť homeoffice
  • firemný notebook + mobil
  • zaučenie o produktoch (ktoré nie je ťažké) samozrejme poskytneme
  • možnosť nástupu prakticky ihneď
  • na firme dokopy pracuje okolo 30 ľudí, takže o kolektív postarané :)

Pokiaľ máte záujem, pošlite prosím potrebné dokumenty (aspoň základný - štruktúrovaný životopis) na email peterpapik@cistavoda.sk a do predmetu uveďte "záujem o prácu - XXX", pričom namiesto XXX uveďte názov pozície. Do emailu pripojte 5 dôvodov, prečo by ste chceli pracovať práve u nás. Ostatné formality nie sú nutné. Tešíme sa.

Plná (Desktop) verzia