Úprava vody

Kategórie
 
 
 
Úprava vody
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Úprava vody
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
Úprava vody v 4 krokoch
Úprava vody sa v posledných rokoch týka čím ďalej viac a viac našich životov. Pokrok v priemysle a poľnohospodárstve zabezpečil výrazné znečistenie vodných zdrojov, pričom sa vo veľa prípadoch stala filtrácia vody až nevyhnutná. Ľudské telo sa z viac ako polovice skladá práve z vody, a preto je dôležité dbať na kvalitu pitnej vody dodávanej nášmu telu. Úpravou vody teda rozumieme proces, kedy sa pomocou filtrov na vodu zasahuje do zloženia vody tak, aby po filtrácií bola voda použiteľná či už na pitie alebo vhodná do priemyselných zariadení, teda ako úžitková. Pri úprave vody, či už v domácnostiach, domoch alebo bytoch je jeden dôležitý faktor, a tým je rozbor vody. Po dlhoročných skúsenostiach vám ukážeme, ako efektívne pracujeme pri filtrácií vody.

 

Prvý krok - Rozbor, resp. analýza vodyPrvý krok - rozbor vody, respektíve obhliadka

Analyzujeme váš problém, pričom väčšinou začíname rozborom vody či obhliadkou...

V prvom momente nás oslovíte s klasickou požiadavkou. Chcete upraviť vodu, respektíve chcete vodu filtrovať a zbaviť nečistôt. Je vhodné sa opýtať, či máte výsledky rozboru vody. Väčšina zákazníkov týmto rozborom nedisponuje. Pokiaľ ani vy, respektíve ani neviete, aké látky a aké hodnoty škodlivých látok vo vode sú, nie je možné navrhnúť presnú úpravovňu vody. Zavolajte nám alebo napíšte a my sa s vami dohodneme na obhliadke, prípadne na odbere či zaslaní vzoriek vody k nám na premeranie. Následne zistíme druhy a množstvo škodlivých látok vo vode a na základe toho vám spravíme výstup, teda analýzu kvality vody.

 

Druhý krok - technologický návrh na mieruDruhý krok - návrh zariadení na úpravu vody

Pripravujeme čo najvhodnejšiu technologickú variantu na úpravu vody, väčšinou ponúkneme viac alternatív...

Po kvalitnej analýze vody nasleduje diskusia. Zistíme, aké máte požiadavky a predstavy. Ukážeme vám, kde sú jednotlivé problémy vo vode, čo je ich príčinou a ako ich riešiť. Najčastejšími sú vodný kameň, železo a mangán, prípadne znečistenie pitnej vody, ktoré sa rieši najčastejšie reverznou osmózou. Dôležité je aj to, že po inštalácií úpravovne vody nemálo ušetríte, či už na balených vodách, nefunkčných spotrebičoch, vykurovacej technike alebo pracích prostriedkoch. Taktiež vám predstavíme naše produkty a varianty, ktoré vieme poskytnúť. Robíme všetko pre to, aby sme dosiahli čo najvyššiu spokojnosť na oboch stranách. Sme spoločnosť, ktorá vie, že najlepšou reklamou je spokojný klient. My sme taktiež spokojní, keď filtrácia vody funguje tak, ako má a my sa staráme o pravidelný servis a nie reklamácie, preto sa snažíme poskytovať iba dlhoročne overené a kvalitné produkty.

 

Tretí krok - samotná montážTretí krok - konečné rozhodnutie, teda samotná montáž

Realizujeme odbornú montáž do 3 pracovných dní v termíne, ktorý vám vyhovuje, a to kdekoľvek na Slovensku...

Pokračujeme inštaláciou zariadení. Najprv budete komunikovať s ďalšími kolegami z našej spoločnosti, ktorí sa s vami dohodnú na najvhodnejšom termíne inštalácie, tu je priestor na diskusiu ohľadom rôznych špeciálnych požiadaviek z vašej strany. Taktiež sa musíme ubezpečiť, že je miesto pripravené na inštaláciu. K úplnej spokojnosti vám poskytneme možnosť opätovného merania upravených parametrov vo vode (tvrdosť, vodivosť, železo, dusičnany, atď..). Teda po montáži odoberieme vzorku upravenej vody a zanalyzujeme výsledné parametre. Samozrejme garantujeme dosiahnutie požadovaných výsledkov, ktoré si stanovíme ešte pred montážou.
Fungujeme po celom Slovensku! To znamená, že ceny montáže a servisov sú rovnaké nehľadiac na vzdialenosť. Desiatka našich technikov dennodenne vyráža zo Žiliny do každého kútu Slovenska na servisovanie a inštaláciu zariadení. Na základe toho sme najflexibilnejší a všetky montáže, odbery vzoriek, obhliadky či servisné zásahy riešime ASAP, teda v horizonte pár hodín či dní. 

 

Štvrtý krok - pravidelný servis a zárukaŠtvrtý krok - pravidelný servis a záruka

Strážime vaše zariadenia a pripomíname vám termíny servisov a výmien...

Po celom procese ste zaradený do servisnej databázy vyše 26 000 našich klientov a automaticky vám navrhneme servis v horizonte 6 až 12 mesiacov v závislosti od znečistenia vody a prietoku. Po prvom servise sa táto lehota ešte prispôsobí. Na termín servisu vás včas informujeme, a to zväčša telefonicky, pričom je taktiež samozrejmosťou dohodnutie času, ktorý vám bude vyhovovať. Pri servise dbáme na správnu dezinfekciu celého zariadenia, jeho kontrolu, výmenu filtrov, vložiek a náplní. Taktiež doplníme potrebné množstvo regenerátov, ktoré postačia do ďalšej servisnej prehliadky.

 

 

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia