24.4.2018 17:55

Pozývame vás na stavebný veľtrh v Brne

Stavební veletrhy Brno

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne bude konať stavebný veľtrh, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. K nim neodmysliteľne patríme aj my a partnerská spoločnosť Aquatrend. 

V našom stánku si môžete prezrieť naživo zariadenia, ktoré dennodenne montujeme našim zákazníkom a dodávame veľkoobchodným partnerom. Patria medzi ne napríklad:

 

Naši odborní technológovia vám budú pripravení poradiť s vašim problémom s vodou a tiež navrhnúť riešenie na jej úpravu. Keďže sa dennodenne stretávajú so zariadeniami v praxi, vedia vám najlepšie poradiť a vybrať to správne zariadenie pre účinnú a spoľahlivú filtráciu.

Prezentácia filtrov na vodu

Tiež budete mať v našom stánku možnosť ochutnať ionizovanú „živú“ vodu alebo dokonale prefiltrovanú osmotickú vodu. Tešíme sa na vašu návštevu!

Stánok nájdete v pavilóne P pod číslom 138.

Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/veltrh-coneco-racioenergia-voda-2018.jpg

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Pre návštevníkov sme mali pripravenú prehliadku vybraných produktov a na ich otázky odpovedali odborníci na úpravu vody, ktorí sa tejto problematike venujú už roky a vedia poradiť s akýmkoľvek "vodným" problémom. Prezrite si niekoľko fotografií z výstavy...

Čítať viac
awblog/coneco-blog.png

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

Čítať viac
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začiatkom minulého mesiaca sme zverejnili článok o mikroplastoch vo vode, ktoré znečisťujú nie len moria a oceány, ale boli zistené aj vo vzorke pitnej vody zo Slovenska. Za posledné týždne sa táto téma stala ešte aktuálnejšou, čo je pravdepodobne následkom testov balených vôd neziskovou organizáciou Orb Media. Podľa vykonanej štúdie viac ako 90% testovaných balených pitných vôd obsahovalo určitú formu mikroplastov.

Čítať viac