Doprajte si dúšok alkalickej vody

Kategórie
 
 
 
Doprajte si dúšok alkalickej vody
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Doprajte si dúšok alkalickej vody
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
23.07.2019

Poznáte skrytú silu ionizovanej vody? Prečo ju progresívne krajiny už desaťročia používajú ako všeliek? Vedeli ste, že je dokonca oficiálne schválená ako terapeutický prostriedok a my sa len teraz dozvedáme o existencii mocného zariadenia s názvom ionizátor vody?

Poznáte skrytú silu ionizovanej vody? Prečo ju progresívne krajiny už desaťročia používajú ako všeliek? Vedeli ste, že je dokonca oficiálne schválená ako terapeutický prostriedok a my sa len teraz dozvedáme o existencii mocného zariadenia s názvom ionizátor vody?
Začítajte sa do článku, z ktorého sa dozviete: ako získate ionizovanú vodu, čo je ionizátor, ako aj to,  že “živá” a “mŕtva” voda nie sú výmýsel z rozprávok. 

Čo je ionizátor vody a ako funguje? 

Ionizátor vody je inteligentný vynález, s ktorým si v pohodlí domácnosti vytvoríte tzv. “elixír zdravia” – živú vodu. V čom spočíva kúzlo? Do ionizátora vstupuje neupravená voda, z ktorej je potrebné (ešte pred procesom elektrolýzy) odstrániť predfiltráciou nečistoty. Už tento prvotný krok si vie ionizátor zabezpečiť sám, prostredníctvom mechanicko-uhlíkového filtra a antibakteriálnej membrány, ktoré sa nachádzajú vo vnútri zariadenia. Vďaka aktívnemu uhlíku sú z vody odstránené mechanické nečistoty, usadeniny a agresívne škodlivé látky  –  chlór či pesticídy. Plusovým faktorom je zachovanie minerálov, ako aj citeľné zlepšenie chuti a vône vody. Pórovitá membrána, cez ktorú voda ďalej putuje, eliminuje baktérie a vírusy, zároveň zbavuje vodu chlóru a pripravuje na proces ionizácie. Splnením všetkých krokov je vám k dispozícii výsledný produkt – dokonalo čistá alkalická voda.

Voda - blog
Zjednodušene napísané: ionizátor vody je elektrické zariadenie, ktoré vyrába ionizovanú zásaditú vodu a ionizovanú kyslú vodu v oddelených komorách zariadenia. Nádoby sú oddelené špeciálnou membránou. Aby prístroj plne fungoval, vyžaduje si neustále pripojenie do elektrickej siete, no napriek tomu nemá vysokú spotrebu elektrickej energie. Najčastejšie sa umiestňuje na kuchynskú linku alebo pod a pripája sa ku kuchynskej batérii. Pokrokový dotykový displej zaručuje jednoduchšie ovládanie.

Ionizovaná voda chutí najlepšie čerstvo pripravená. Môže sa však aj skladovať v uzavretom obale, aby nebola vystavená priamemu slnečnému žiareniu. Neodporúča sa uchovávať vodu v chladničke. Alkalická (živá) voda si zachováva svoje výnimočné účinky približne do 36 hodín, kyslá (mŕtva) voda dokonca až 7 dní.

Čo sa skrýva pod pojmami živá a mŕtva voda?

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Redoxný potenciál alkalickej vody je negatívny. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takúto vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Ionizátorom pripravená voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky. Používa sa dokonca i v lekárstve.

Mŕtva voda (acidická), resp. kyslá má hodnotu Ph od 1 do 7. Redoxný potenciál takejto vody je pozitívny. Kyslá voda má nedostatok elektrónov, kvôli tomu je nútená “požičať si ich” zo škodlivých patogénov, mikróbov a baktérií, čím ich neutralizuje. Mŕtva sa nazýva najmä preto, že v nej neprežijú žiadne baktérie. Napriek tomu, kyslá voda nie je nebezpečná, ani toxická. Nazýva sa tiež “prírodný baktericíd”, lebo má výborné dezinfekčné vlastnosti, a preto je určená hlavne na vonkajšie použitie. Navyše, dobre dezinfikuje pôdu, nádoby, dôkladne umýva ovocie a zeleninu. Takisto je vhodná na zalievanie rastlín (podporuje rast, klíčenie semien, oživuje povädnutú zeleninu).

zalievanie - blog tomato - blog

Vyberte si aj vy svoj ionizátor vody

Z našej ponuky ionizátorov odporúčame špičkový Ionizátor vody Aquaion Elegance, ktorý vás nadchne ionizator -blog
svojimi účinkami, a zároveň elegantným prevedením. Ako vyzerá montáž zariadenia si môžete prezrieť
prostredníctvom našich úspešných realizácií. Účinnosť ionizátora si napokon najlepšie overíte sami.
Počiatočná vyššia investícia garantuje splnenie nárokov ľudí, ktorí si potrpia na kvalitu a pozitívne sa
odrkadlí na zdraví. 

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia