Vodíková voda – výhody pitia

Kategórie
 
 
 
Vodíková voda – výhody pitia
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodíková voda – výhody pitia
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
25.11.2019

V predchádzajúcom článku sme Vám predstavili naše unikátne zariadenie – Generátor vodíkovej vody, ktorý je schopný v priebehu niekoľkých minút vyrobiť zdravú vodíkovú vodu. Čo znamená pojem vodíková voda a aké sú jej blahodárne účinky sa dočítate práve teraz…

V predchádzajúcom článku sme Vám predstavili naše unikátne zariadenie – Generátor vodíkovej vody, ktorý je schopný v priebehu niekoľkých minút vyrobiť zdravú vodíkovú vodu. Čo znamená pojem vodíková voda a aké sú jej blahodárne účinky sa dočítate práve teraz…

Charakteristika

Vodíková voda je pitná voda, ktorá navyše obsahuje čistý molekulárny (plynný) vodík, ktorý nemá nič spoločné so samotnou molekulou vody. Takáto voda je bez zápachu, bez chuti, má silné antioxidačné, protizápalové účinky, bojuje proti alergiám a stimuluje energetický metabolizmus. Vodíková voda si zachováva všetky pôvodné minerály, Ph hodnoty aj zloženie.

Čo sa stane po vypití vodíkovej vody?

Po vypití vodíkovej vody dochádza k hromadnej neutralizácii voľných radikálov v organizme. Tento nápoj by mal byť neoddeliteľnou súčasťou stravovania, ako prevencia mnohých ochorení. Molekuly vodíka sú také malinké, že rýchlo preniknú do bunkových tkanív, kde začínajú plniť svoju úlohu – viažu voľné radikály a odvádzajú ich preč z ľudského tela. Ak by nedošlo k neutralizácii škodlivých molekúl, narušili by stavbu zdravých buniek. Jednoducho povedané, začnú mutovať (bunky menia svoj tvar, štruktúru). Postupne tak dochádza k masovému klonovaniu napadnutých buniek, čo vedie k vážnym patologickým zmenám životne dôležitých funkcií, orgánov a podnecuje výskyt zhubných nádorov. V tomto prípade, vodíková voda s obsahom cenného chemického prvku prináša organizmu obrovský úžitok. 

blog vodikova voda

Výhody vodíkovej vody

  • Neoceniteľnou výhodou je použitie vodíkovej vody. Vychutnať si ju môže naozaj každý, bez ohľadu na vek. Je vhodná pre športovcov, pre tehotné ženy, aj pre malé deti.
  • Najväčší prínos poskytne ľuďom, ktorí žijú v ekologicky ohrozených územiach, v znečistených priemyselných oblastiach, kde dochádza k zvýšenému usadzovaniu škodlivín v ľudskom tele, čo podnecuje vznik civilizačných chorôb. Voda, obohatená o molekulárny vodík účinne neutralizuje patogény, čím dokonca zamedzuje aktiváciu nádorových ochorení.
  • Jedinečný nápoj prináša úžitok osobám, ktoré nemajú stabilný spôsob života. Predovšetkým ľudia trpiaci chronickou únavou, depresiami, apatiou. Vodíková voda je dokonca odporúčaná lekármi pre pacientov s psychickými problémami, lebo svojím zložením obnovuje duševnú rovnováhu.
  • Pomáha osobám s chronickými ochoreniami pečene. Očisťuje vnútorný orgán od jedovatých látok, urýchľuje vylučovanie žlče, obnovuje poškodené bunky.
  • Prospešná pre alergikov. Odstraňuje silnú citlivosť na alergény a vytvára imunitu.
  • Pomoc pre často chorľavé osoby. Vodíková voda zvyšuje obranyschopnosť organizmu dokonca viac ako citrusy či vitamínové doplnky. Odporúča sa piť počas zahraničnej cesty, na dovolenke, pri striedaní ročných období a v čase chrípkového obdobia.
  • Prináša úľavu „srdciarom“, ľudom trpiacim vysokým krvným tlakom, cukrovkou. Voda očisťuje krvné riečiská od cholesterolu, pomáha pri nedokrvení orgánov a tkanív (ischémia), znižuje hladinu cukru v krvi.
  • Rozhýbe „lenivé črevá“. Pomáha v boji proti obezite, zrýchľuje premenu látok a účinne naštartuje metabolizmus. Takisto je vhodná pre ľudí, ktorí si chcú udržať štíhlu líniu a cítiť sa fit. 
  • Zvyšuje premenu energie, kontroluje rovnováhu tukov, pomáha zväčšovať svalovú hmotu a zabezpečuje, že prijaté sacharidy zo stravy sa premieňajú na energiu, a nie na tuky. 
  • Okamžitá úľava pre športovcov. Pri intenzívnej športovej záťaži dochádza vo svaloch k nahromadeniu kyseliny mliečnej, čo spôsobuje tzv. „svalovicu“, ktorej sa účinne vyhnete popíjaním vodíkovej vody počas tréningu.

vodikova voda pitie

V skratke, je vodíková voda hodnotný antioxidant s badateľným vplyvom na imunitný systém, s anti-aging efektom, je účinný “dobíjač” energie a pomocník pri udržiavaní zdravej, žiarivej pokožky. Presvedčte sa sami a vyskúšajte účinky tohto zázračného nápoja. V prípade záujmu o produkty z nášho e-shopu Vám poradí, ako aj zodpovie akékoľvek otázky naše obchodné oddelenieNeváhajte nás kontaktovať!

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia