Strieborná voda. Aká je?

Kategórie
 
 
 
Strieborná voda. Aká je?
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Strieborná voda. Aká je?
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
25.02.2020
Strieborná voda. Aká je?

Odvšadiaľ sa na nás valí množstvo dostupných informácií o vplyve chemických prvkov na živý organizmus. Do istej miery vieme, čo spôsobuje nedostatok vápnika v tele, nedostatok jódu či fluóru. A čo striebro? Je našou súčasťou a je pre nás potrebné? Počuli ste už o striebornej vode? Všetky odpovede nájdete v aktuálnom článku... 

Napriek veľkému množstvu dostupných štúdií o biologickej a fyziologickej úlohe niektorých z chemických prvkov, mnoho aspektov ich vplyvu na živý organizmus stále nie je verejnosti jasné. Do určitej miery vieme, že nedostatočné množstvo jódu vo vode a v ľudskej potrave vedie k závažným ochoreniam štítnej žľazy, nízka hladina vápnika v tele spôsobuje ochorenia kostí, nedostatok či naopak prebytok fluóru v ľudskej strave vedie k poškodeniu centrálneho nervového systému alebo k zničeniu zubnej skloviny. Akousi hádankou zostáva striebro, ktoré sa takisto radí k nevyhnutným prvkom tkanív nášho tela. Prečo je dôležité a ako ho získame? Začítajte sa do nášho článku, ktorého hlavnou témou bude ozrejmenie pojmu strieborná voda, čo rozhodne stojí za pozornosť…

Striebro a jeho silný účinok

Účinky striebra sú známe už od staroveku. Predovšetkým námorníci či antickí bojovníci používali strieborné predmety a poháre na dezinfekciu vody. Samozrejme, o tejto kľúčovej vlastnosti vtedy nevedeli. Praktické skúsenosti však ukázali, že v prítomnosti striebra si voda zachováva svoje vlastnosti dlhšie. Časom, skutočné štúdie dokázali, že určitá koncentrácia iónov striebra vedie k deštrukcii baktérií

Mikrobiologické množstvá striebra majú veľký biologický a fyziologický účinok na živé organizmy. Mnoho škodlivých mikróbov (patogénnych baktérií) rýchlo umrie pod vplyvom najmenších dávok striebra. Tento prvok prispieva k oxidačným procesom prebiehajúcim v ľudskom a v zvieracom tele, má priaznivý vplyv na ich životne dôležité funkcie. Preto spomedzi mnohých dezinfekčných a terapeutických činidiel priťahujú značnú pozornosť strieborné prípravky, najmä elektrolytická strieborná voda, čo je “obyčajná” prírodná voda nasýtená iónmi a koloidnými časticami striebra.

„Živé striebro“ v každom z nás 

Striebro je nevyhnutným prvkom tkanív nášho tela. Najväčšie zastúpenie striebra sa nachádza v ľudskom mozgu, v jadre nervových buniek, v žľazách endokrinného systému, v dúhovke očí a v kostiach. Všeobecne známy je tiež stimulačný účinok iónov striebra na krvotvorné orgány. Prispieva k zlepšovaniu metabolických procesov v mozgu, čo má výrazne pozitívny vplyv na jeho funkciu.

Široké uplatnenie striebornej vody

Na udržanie dobrého zdravia lekári odporúčajú začať deň pohárom pitnej vody. Na tento účel je vhodná strieborná voda, pretože okrem iného, v jesennom a v zimnom období jej spotreba pomáha telu odolávať proti prechladnutiu, adenovírusom, parainfluenzám a vírusom chrípky. V lete zvyšuje odolnosť tela voči črevným bakteriálnym infekciám.

Voda so striebornými iónmi sa používa nielen na prevenciu či na podporu celkového zdravia. Svoje rozsiahle uplatnenie potvrdila i v medicíne na liečenie rôznych chorôb. Pri bronchitíde a pri pneumónii sa strieborná voda používa na inhaláciu, v prípade chorôb tráviaceho traktu sa užíva perorálne, v prípade kožných ochorení a pri popáleninách - napríklad vo forme obkladov.

strieb. voda

Ako získam striebornú vodu? 

Rýchlou a dostupnou možnosťou na získanie striebornej vody v pohodlí domova je prístroj zvaný Ionizátor vody. Ak ste o ňom doteraz nepočuli, s radosťou vám ho predstavíme, lebo jeho sila stojí za používanie! Princíp fungovania Ionizátora vody je založený na dvoch elektródach, medzi ktorými prechádza vo vode konštantný elektrický prúd. Pod vplyvom prúdu sa striebro rozpúšťa, zatiaľ čo ióny striebra sa uvoľňujú do vody vo veľkých množstvách. Týmto procesom získate vodu s veľmi vysokým obsahom striebra. Vysoko koncentrovaná strieborná voda sa odporúča používať iba navonok a piť v stanovených odporúčaných množstvách, lebo nadmerné hromadenie striebra v ľudskom tele môže spôsobiť výraznú pigmentáciu kože, ktorá sa prejavuje stmavnutím slizníc a pokožky.

Zoznámte sa: Ionizátor vody aQuator silver

Z nášho portfólia výrobkov dávame do pozornosti unikátne zariadenie s názvom Ionizátor vody aQuator silver, ktorý okrem výroby striebornej vody dokáže omnoho viac! Zariadenie je špeciálne navrhnuté na produkciu alkalickej (zásaditej), ako aj acidickej (kyslej) vody, pričom spĺňa certifikovanú kvalitu. Z predchádzajúcich článkov už viete, že pitie ionizovanej vody má detoxikačné účinky, neutralizuje kyseliny v tele a prispieva k správnej  a k vyváženej rovnováhe Ph. Vďaka pripojeniu striebornej elektródy, dokáže ionizátor vyrobiť až 3 litre striebornej vody, ktorá nachádza široké uplatnenie nielen v domácnostiach, ale aj v kozmetických salónoch, v klinikách, v zdravotníckych zariadeniach a pod. Presvedčte sa sami o jeho sile a ušetrite náklady spojené s kúpou drahých kozmetických prípravkov. Pre fanúšikov elegantnej čiernej farby máme novinku v podobe Ionizátora vody aQuator Vivo Silver s premakaným dizajnom.

O Ionizátore aQuator silver sa dozviete oveľa viac z videa na našom Youtube kanále. Zostaňte s nami, lebo v pokračovaní článku prinesieme informácie spojené s rozsiahlym využitím striebornej vody, vrátane jej liečivých účinkov.

 

...

 
 
Kontaktujte nás:
alebo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia