Úprava vody v 4 krokoch

 

Úprava vody sa v posledných rokoch týka čím ďalej viac a viac našich životov. Pokrok v priemysle a poľnohospodárstve zabezpečil výrazné znečistenie vodných zdrojov, pričom sa vo veľa prípadoch stala filtrácia vody až nevyhnutná. Ľudské telo sa z viac ako polovice skladá práve z vody a preto je dôležité dbať na kvalitu pitnej vody dodávanej nášmu telu. Úpravou vody teda rozumieme proces, kedy sa pomocou filtrov na vodu zasahuje do zloženia vody tak, aby po filtrácií bola voda použiteľná či už na pitie alebo vhodná do priemyselných zariadení, teda ako úžitková. Pri úprave vody, či už v domácnostiach, domoch alebo bytoch je jeden dôležitý faktor a tým je rozbor vody. Po dlhoročných skúsenostiach vám ukážeme ako efektívne pracujeme pri filtrácií vody.

1

Prvý krok - rozbor vody, respektíve obhliadka

Analyzujeme váš problém, pričom väčšinou začíname rozborom vody, či obhliadkou...

V prvom momente nás oslovíte s klasickou požiadavkou. Chcete upraviť vodu, respektíve chcete vodu filtrovať a zbaviť nečistôt. Je vhodné sa opýtať, či máte výsledky rozboru vody. Väčšina zákazníkov týmto rozborom nedisponuje. Pokiaľ ani vy, respektíve ani neviete aké látky a aké hodnoty škodlivých látok vo vode sú, nie je možné navrhnúť presnú úpravovňu vody. Zavolajte nám alebo napíšte a my sa s vami dohodneme na obhliadke, prípadne na odbere, či zaslaní vzoriek vody k nám na premeranie. Následne zistíme druhy a množstvo škodlivých látok vo vode a na základe toho vám spravíme výstup, analýzu kvality vody.

2

Druhý krok - návrh zariadení na úpravu vody

Pripravujeme čo najvhodnejšiu technologickú variantu na úpravu vody, väčšinou ponúkneme viac alternatív...

Po kvalitnej analýze vody nasleduje diskusia. Zistíme aké máte požiadavky a predstavy. Ukážeme vám, kde sú jednotlivé problémy vo vode, čo je ich príčinou a ako ich riešiť. Najčastejšími sú vodný kameň, železo a mangán, prípadne pitná voda, ktorá sa rieši najčastejšie reverznou osmózou. Dôležité je aj to, že po inštalácií úpravovne vody nemálo ušetríte, či už na balených vodách, nefunkčných spotrebičoch, vykurovacej technike alebo pracích prostriedkoch. Taktiež vám predstavíme naše produkty a varianty, ktoré vieme poskytnúť. Robíme všetko pre to, aby sme dosiahli čo najvyššiu spokojnosť na oboch stranách. Sme spoločnosť, ktorá vie, že najlepšou reklamou je spokojný klient. My sme taktiež spokojní, keď filtrácia vody funguje tak, ako má a my sa staráme o pravidelný servis a nie reklamácie, preto sa snažíme poskytovať iba dlhoročne overené a kvalitné produkty.

3

Tretí krok - konečné rozhodnutie, teda samotná montáž

Realizujeme odbornú montáž do 3 pracovných dní v termíne, ktorý vám vyhovuje, kdekoľvek na Slovensku...

Pokračujeme inštaláciou zariadení. Najprv budete komunikovať s ďalšími kolegami z našej spoločnosti, ktorí sa s vami dohodnú na najvhodnejšom termíne inštalácie, tu je priestor na diskusiu ohľadom rôznych špeciálnych požiadávok z vašej strany. Taktiež sa musíme ubezpečiť, že je miesto pripravené na inštaláciu. K úplnej spokojnosti vám poskytneme možnosť opätovného merania upravených parametrov vo vode (tvrdosť, vodivosť, železo, dusičnany, atď..). Teda po montáži odoberieme vzorku upravenej vody a zanalyzujeme výsledné parametre. Samozrejme garantujeme dosiahnutie požadovaných výsledkov, ktoré si stanovíme ešte pred montážou.
Fungujeme po celom Slovensku! To znamená, že ceny montáže, servisov sú rovnaké, nehľadiac na vzdialenosť. Desiatka našich technikov dennodenne vyráža zo Žiliny do každého kútu Slovenska na servisovanie a inštaláciu zariadení. Na základe toho sme najflexibilnejší a všetky montáže, odbery vzoriek, obhliadky, či servisné zásahy riešime ASAP, teda v horizonte pár hodín, či dní. 

4

Štvrtý krok - pravidelný servis a záruka

Strážime vaše zariadenia a pripomíname vám termíny servisov a výmien...

Po celom procese ste zaradený do servisnej databázy vyše 26 000 našich klientov a automaticky vám navrhneme servis v horizonte 6 až 12 mesiacov v závislosti od znečistenia vody a prietoku. Po prvom servise sa táto lehota ešte prispôsobí. Na termín servisu vás včas informujeme a to zväčša telefonicky, pričom je taktiež samozrejmosťou dohodnutie času, ktorý vám bude vyhovovať. Pri servise dbáme na správnu dezinfekciu celého zariadenia, jeho kontrolu, výmenu filtrov, vložiek a náplni. Taktiež doplníme potrebné množstvo regenerátov, ktoré postačia do ďalšej prehliadky.

psdcquotes/author.png

"Som urológom v bratislavkej nemocnici na Mickiewiczovej ulici. S firmou spolupracujem už roky, máme namontovanú reverznú osmózu, zmäkčovač vody a momentálne čakáme na ionizátor. Mám bohaté skúsenosti s operáciami napríklad obličkových kameňov a som veľmi rád, že existuje firma, ktorá pomáha ľudom v oblasti akou je voda, pretože sa na ňu často zabúda."

- Doc. MUDr. Juraj Fillo , PhD.

psdcquotes/profilovka.png

"V našich dreveničkách sme potrebovali riešit zmäkčenie vody kvôli ochrane vírivky a ostatných zariadení. Kedže dreveničky prenajímame, potrebovali sme kvalitné a dlhodobo bezporuchové a funkčné riešenie. Na internete sa dá toho nájsť veľa, no potešila ma obsiahla emailová odpoveď od Čistá voda od pána Papíka a následný telefonát ma len utvrdil, že toto je spoločnosť, ktorá sa problematike už dlhšie venuje a vie, o čo v nej ide. Spoločne sme navrhli vhodné riešenie pre nás, dodávka prebehla rýchlo, zabezpečili nám aj neskoršiu montáž, nastavenie zariadení podľa miestnej tvrdosti vody, dodali potrebné soľné tablety. Všetko neustále funguje a to oceňujeme my a tešia sa z toho naši spokojní zákazníci."

- Roman Pohančeník, vedúci ubytovacieho zariadenia Dreveničky

psdcquotes/profilovka.png

"Kúpili sme novú vírivku a keďže máme veľmi tvrdú vodu, tak som hľadala riešenie ako vodu zmäkčiť. Na internete som našla stránku www.cistavoda.sk, kde mi telefonicky poskytli všetky informácie, poradili aký prístroj je pre nás vhodný a v priebehu dvoch dní po objednávke aj dodali. Moje poďakovanie patrí aj technikovi, ktorý mi telefonicky radil pri zapájaní aj prvom spustení. Meranie tvrdosti vody pred napustením a následne napúšťanej vody cez zmäkčovač bolo neporovnateľné a preto by som zmäkčovač vody odporúčala každému, kto uvažuje o kúpe vírivky."

- Henrieta, napísala o nás na portáli Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"V našej prevádzke bolo potrebné riešiť problém s tvrdou vodou, kedže prístroje sa zanášali vodným kameňom. Na základe toho sme kontaktovali spoločnosť ČistáVoda. Po spoločnej analýze problému sme sa rozhodli pre dva zmäkčovače vody do priemyselnej prevádzky. Bol som spokojný najmä s veľmi rýchlou dobou dodania a montážou. Určite môžem odporúčiť."

- Dušan Oršuliak vedúci prevádzky Nobel Automotive Slovakia Dolný Kubín

psdcquotes/profilovka.png

“Našla som každú informáciu na vašej web stránke a máte dobré ceny. Objednala som rozbor vody. Platenie bolo jednoduché, rýchlo som dostala výsledky a dodržiavali ste termín. Áno, odporúčam, lebo ste spoľahliví.”

- Zuzka, napísala o nás na webe Heureka

psdcquotes/profilovka.png

"So spoločnosťou prebiehala komunikácia a analýza takmer rok, kedže sme upravovali veľmi znečistenú vodu od dusičnanov, amónnych iónov a podobne. Taktiež sme mali problém so zápachom. Avšak nakoniec sme sa dohodli a máme namontovanú komplexnú úpravovňu vody pre vyše 10 domov, ktoré máme napojené z jedného zdroja. S kvalitou vody po filtrácií som spokojný a môžem odporúčiť."

- Peter Turský, Višňové

Celý tento systém nám vyplynul z dlhoročnej praxe s klientami.

Veríme, že nájdeme spoločne riešenie aj pre vás. Tešíme sa.

Kontaktujte nás