Kategórie
 
 
 
Ionizačný filter pH+
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Ionizačný filter pH+
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Ionizačný filter pH+

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000891
Výrobca:Iné
Inline filter na vodu, vhodný po osmóze s obsahom turmalínu, či corosexu na zvýšenie pH a zníženie ORP.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 20,75 € bez DPH
24,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Vložka s obsahom turmalínu a corosexu, ktorá na základe prietoku vody zvyšuje pH vody a naopak znižuje ORP (oxidačno-redukčný potenciál). Voda sa tak stáva mierne antioxidačnou. Voda prechádza filtračnou vložkou, kde je obohatená o veľké množstvo rôznych minerálov a následne sa zvyšuje jej pH (až o 2 stupne) a znižuje ORP (až na -100mV) - výsledkom je alkalická voda, ktorá má mnoho blahodárnych účinkov na náš organizmus (antioxidácia, pomáha pri odstraňovaní odpadových látok z tela, zachytáva voľné radikály, zlepšená hydratácia...).

Čo ionizačný filter pH+ obsahuje?

Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, pretože pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek, keďže rozkladá veľké zhluky buniek na menšie, ktoré cez kanáliky v bunkovej stene ľahšie prechádzajú. S tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu. 
Corosex - predstavuje filtračné médium, ktoré slúži na neutralizáciu voľného oxidu uhličitého prostredníctvom horčíka. Používa sa pri problémoch s aciditou vody (zvyšuje pH a znižuje ORP), taktiež pomáha pri odstránení železa a mangánu z vody.

TurmalínCorosex filtračné médium

Hlavné výhody ionizačného filtra pH+

Alkalizácia - prostredníctvom filtračného média vo vnútri vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupne). Minerálne látky (magnézium, draslík, vápnik, sodík) sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a tým pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie.
Hydratácia - v ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.
Antioxidácia - produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant.
 

Ďalšie výhody:

Výhody ionizovanej vody

  • je kompatibilný s väčšinou reverzných osmóz dostupný na trhu,
  • na výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály (vyrobené v EÚ),
  • vhodný aj pri detoxikácii, odstraňuje odpadové látky z tela,
  • zlepšená chuť vody.
     

Význam ionizovanej vody pre životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.
 

Špecifikácia:

  • Rozmery (D x Priemer): 314 mm x 55 mm
  • Pripojenie: 1/4"
  • Pracovná teplota: 2 °C až 45 °C
  • Max. pracovný tlak: 6 bar
  • Uvoľňovanie filtračného média - turmalín: 0,22 g/l
  • Uvoľňovanie filtračného média - corosex: 0,1 g/l
  • Odporúčaná rýchlosť filtrácie: 1 až 3 l/min
  • Životnosť filtračnej vložky: cca 12 mesiacov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia