Kategórie
 
 
 
Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000372
Výrobca:AQUAfilter
Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter veľkosti 10".
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 22,42 € bez DPH
26,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Aquafilter logoFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Sada filtračných vložiek obsahuje:

Na čo jednotlivé filtračné vložky slúžia?

Mechanická filtračná vložkaSedimentačné filtračné vložky: mechanická polypropylénová filtračná vložka odstráni z vody sedimenty, ako sú piesok, hlina, štrk, hrdzu, vlasy a všetky ďalšie mechanické nečistoty nachádzajúce sa vo vode. Mechanická filtrácia slúži ako ochrana domácich spotrebičov, zariadení či úpravovní vody pred zanesením pevnými nerozpustnými látkami, čo môže mať za následok ich poškodenie, prípadne úplné zničenie. 

Uhlíková filtračná vložkaUhlíkové filtračné vložky: aktívny uhlík účinne odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny, odstráni tiež trihalometány, takzvané "THM", ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami a sú vysoko karcinogénne. Filter zbaví vodu aj ďalších škodlivých organických látok, ako sú baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly, taktiež výrazne zlepší nepríjemnú chuť a vôňu vody. Farebné prevedenie uhlíkovej vložky môže byť v bielej, sivej či čiernej farbe podľa aktuálnych výrobných preferencií výrobcu Aquafilter. Rôzne farebné vyhotovenie nemá vplyv na kvalitu filtrácie. 

MineralizátorMinerálna vložka: mineralizátor vodu dodatočne obohacuje o minerálne látky, ako sú vápnik, horčík, sodík alebo magnézium nachádzajúcich sa v minerálnych vodách.

 

Logá certifikátovPridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia