Kategórie
 
 
 
Uhlíková filtračná vložka FCCBL 10"
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Uhlíková filtračná vložka FCCBL 10"
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 

Uhlíková filtračná vložka FCCBL 10"

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000084
Výrobca:AQUAfilter
Univerzálna uhlíková filtračná vložka pre vodné filtre a reverzné osmózy Aquafilter.
Dostupnosť
Dodacia lehota: Vypredané
Vaša cena: 4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Uhlíková filtračná vložka Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCCBL je univerzálnou filtračnou vložkou vysokej kvality spĺňajúcej prísne normy NSF, ktorá slúži na filtráciu chlóru, jeho zlúčenín a ďalších škodlivých organických látok z vody.

Uhlíková filtračná vložka Aquafilter FCCBL


Filtračná zmes - aktívne uhlie

Uhlíková filtračná vložka Aquafilter FCCBL detail

Filtračná vložka FCCBL je vyrábaná zo zmesi aktívneho uhlíka, ktoré účinne odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny. Aktívne uhlie odstráni tiež trihalometány, takzvané "THM", ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami a sú vysoko karcinogénne. Filter zbaví vodu aj ďalších škodlivých organických látok, ako sú baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly, taktiež výrazne zlepší nepríjemnú chuť a vôňu vody.


Univerzálna veľkosť

Univerzálna veľkosť uhlíkovej filtračnej vložky 10"

Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení.


Vysoko kvalitný a certifikovaný produkt

Vysoko kvalitná uhlíková filtračná vložka Aquafilter

Uhlíkové filtračné vložky FCCBL sú vyrábané spoločnosťou Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Filtračné vložky Aquafilter sú vysoko kvalitné a spĺňajú najvyššie kritériá kvality a použitia pre pitné vody, o čom svedčia certifikáty NSF, WRAS, FDA a iné. Viac informácií nájdete priamo na webovej stránke výrobcu.


Porovnanie

Porovnanie filtračných vložiek na chlór

Oproti klasickým vložkám s granulovaným uhlíkom je pri vložkách Aquafilter použitý špeciálne lisovaný uhlík, ktorého povrchová plocha je väčšia a tým pádom zaručuje až o 25% vyššiu účinnosť. 

Prierez uhlíkových filtračných vložiek


Výmena filtračnej vložky

Výmena uhlíkovej filtračnej vložky v potrubnom filtri

Jednoduchá výmena uhlíkovej filtračnej vložky v potrubnom filtri, ktorú zvládnete bez akýchkoľvek nástrojov. Vďaka univerzálnej veľkosti 10 palcov sú filtračné vložky Aquafilter kompatibilné takmer so všetkými typmi potrubných filtrov a reverzných osmóz. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.

Výmena uhlíkovej filtračnej vložky v reverznej osmóze

V rámci systému reverznej osmózy slúži uhlíkový filter zároveň ako ochrana molekulárnej membrány pred oxidačnými činidlami, ktoré môžu spôsobiť jej fyzické poškodenie. To sa môže prejaviť vysokým prienikom solí cez membránu. Pri výmene filtračnej vložky prostredníctvom kľúča k reverznej osmóze odskrutkujte stredový obal a vymeňte použitú uhlíkovú filtračnú vložku za novú.


Špecifikácia

  • Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65 mm)
  • Pracovná teplota: 2 °C - 55 °C
  • Životnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov

Logá certifikátovPridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia