Kategórie
 
 
 
Mineralizačný filter pH+
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Mineralizačný filter pH+
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 

Mineralizačný filter pH+

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000896
Výrobca:Iné
Líniový filter s obsahom filtračných médií, ktoré pridávajú do vody minerály ako vápnik, či horčík.
Dostupnosť
Dodacia lehota: na objednávku
Vaša cena: 20,75 € bez DPH
24,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Líniový filter s obsahom filtračných médií, ktoré pridávajú do vody minerály ako vápnik, či horčík.

Čo mineralizačný filter pH+ obsahuje?
Corosex - predstavuje filtračné médium, ktoré slúži na neutralizáciu voľného oxidu uhličitého prostredníctvom horčíka. Používa sa pri problémoch s aciditou vody (zvyšuje pH a znižuje ORP), taktiež pomáha pri odstránení železa a mangánu z vody.
Kalcit - filtračné mineralizačné médium, ktoré sa používa na neutralizáciu pH vody pri vodách s kyslým prostredím (pH menej ako 7) prostredníctvom pôsobenia a rozpúšťania uhličitanu vápenatého. Vo vyváženom pomere dodáva do vody minerálne látky. 

Corosex filtračné médiumf          kalcit filtračné médium

Hlavné výhody mineralizačného filtra pH+:

MIneralizácia - filtračné médium vo vnútri zariadenia (corosex + kalcit) vodu obohacuje o minerálne látky, a tým zvyšuje jej kvalitu.
Alkalizácia - prostredníctvom filtračného média vo vnútri vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupne). Minerálne látky (magnézium, draslík, vápnik, sodík) sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a tým pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie.
Hydratácia - v ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody. 
Antioxidácia - produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant. 

Ďalšie výhody: 

Výhody ionizovanej vody

  • je kompatibilný s väčšinou reverzných osmóz dostupný na trhu,
  • na výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály (vyrobené v EÚ),
  • vhodný aj pri detoxikácii, odstraňuje odpadové látky z tela,
  • zlepšená chuť vody.
Význam ionizovanej vody pre životný štýl:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.  Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia