Kategórie
 
 
 
Alkalický postfilter AIFIR200
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Alkalický postfilter AIFIR200
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 

Alkalický postfilter AIFIR200

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000559
Výrobca:AQUAfilter
Ionizačný postfilter vhodný po osmóze, zvyšuje pH vody a znížuje ORP.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 23,25 € bez DPH
27,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

INLINE ionizujúco mineralizačný filter. Obsahuje zmes biokeramických médií. Voda po prejdení cez AIFIR-200 vykazuje nižšie ORP (je antioxidačná) a zvýšenú hodnotu pH* (približne o 2 body). Dodatočne obohacuje vodu rôznymi minerálmi ako sú: vápnik, horčík, sodík, draslík, selén a ďalšie stopové prvky. Súčasťou zmesi je aj nanoprášok striebra, ktorý sa využíva najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky - pomáha chrániť pred baktériami a vírusmi, vodu udržiava čerstvú, je možné ju dlhšie skladovať bez obavy z mikrobiologickej kontaminácie. Navyše prispieva k zlepšeniu kvality vody.

ORP a pH škála - ionizujúco mineralizačný postfilter

Hlavné výhody alkalického postfiltra AIFIR200:

Alkalizácia - prostredníctvom filtračného média vo vnútri vložky je zvýšené pH vody (až o dva stupne). Minerálne látky (magnézium, draslík, vápnik, sodík) sa vďaka optimálnemu vyváženiu v ionizovanej vode do organizmu lepšie vstrebávajú a tým pomáhajú podporovať nervový systém a celkové zdravie.
Hydratácia - v ionizovanej vode sa molekuly vody združujú do menších clusterov, tým sa ľahšie vstrebávajú do buniek a zabezpečujú niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody. 
Antioxidácia - produkcia záporných hydroxylových iónov, ktoré znižujú ORP na -200 až -400 mV. Voda s takýmito hodnotami ORP pôsobí ako silný antioxidant. 

Výhody ionizovanej vody

Ďalšie výhody: 

  • je kompatibilný s väčšinou reverzných osmóz dostupný na trhu,
  • na výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály (vyrobené v EÚ),
  • vhodný aj pri detoxikácii, odstraňuje odpadové látky z tela,
  • zlepšená chuť vody. 
Význam ionizovanej vody pre životný štýl: 

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.  

ŠPECIFIKÁCIA:

Dostupná veľkosť: 2 "x 10"
Pripojenie: 1/4"
Pracovná teplota: 2 až 45°C
Maximálny prietok: 2,8l/min
Životnosť filtračnej vložky: 6 až 12 mesiacov (v závislosti od kvality vstupnej vody)Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia