Kategórie
 
 
 
Uhlíkový filter na vodu CarboClack 22
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Uhlíkový filter na vodu CarboClack 22
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 

Uhlíkový filter na vodu CarboClack 22

0 (0 hlasov)
Kód produktu:CarboClack22
Výrobca:CarboClack
Samopreplachovací uhlíkový filter na účinné odstránenie škodlivého chlóru aj mechanických nečistôt
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 833,25 € bez DPH
999,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk
Využite špeciálnu akciovú ponuku
Pridať označené ponuky, spolu s Uhlíkový filter na vodu CarboClack 22
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Hlavica ClackSamopreplachovací uhlíkový filter na vodu CarboClack 22 predstavuje zariadenie s multifukčnou náplňou, ktoré prostredníctvom aktívneho uhlíka zachytáva škodlivý chlór a jeho zlúčeniny, upravuje chuť, vôňu vody a zároveň zabezpečí odstránenie mechanických sedimentov (piesok, štrk, vlasy, čiastočky hrdze a podobne) mechanická filtrácia s veľkosťou 20 mikrometrov. Oproti klasickým filtrom na chlórovanú vodu s pevnou uhlíkovou vložkou, má tento typ niekoľkonásobne vyššiu účinnosť a životnosť. Ide o plnoautomatickú jednotku s najkvalitnejšou riadiacou hlavicou na trhu Clack z USA, ktorá je riadená mikroprocesorom a jednoducho nastaviteľná vďaka ovládaciemu panelu a displeju. Moderné automatické hlavice Clack je možné použiť pre obytné, komerčné ale aj priemyselné účely. Uhlíkový filter na vodu CarboClack s objemom uhlíka 22 litrov je vhodný na filtráciu vody vo väčších objektoch a priemyselných prevádzkach.

 

Prečo je potrebné odstrániť z vody chlór?

Prítomnosť chlóru vo vode v malom množstve nie je pre zdravie výrazne škodlivá, problémom sú toxíny, ktoré sa začínajú tvoriť pri styku chlóru s ďalšími látkami. Ide o trihalometány (THM), ktoré sú podľa viacerých štúdií karcinogénnymi látkami a sú spájané so vznikom a zhoršením stavu niektorých ochorení (napríklad astma, srdcové choroby, kožné ochorenia, ekzémy...). Veľa ľudí si mylne myslí, že spomínané problémy spôsobuje len samotné pitie vody s vysokým obsahom týchto látok. Pravdou však je, že chlór sa do tela dostáva v ešte väčšej miere sprchovaním, či už cez pokožku alebo vdychovaním výparov, čo môže mať za následok ochorenia dýchacej sústavy.

Uhlíkový filter na vodu CarboClack sa montuje na prívod vody do objektu, takže upravenú vodu bez chlóru a jeho zlúčenín, herbicídov, pesticídov či nepríjemného zápachu a chuti budete môcť využívať v celom dome - na pitie, varenie, ale aj sprchovanie.
 

Hlavné výhody uhlíkového filtra CarboClack:

  • kvalita a spoľahlivosť,
  • plnoautomatická jednotka, ktorá nepotrebuje žiadnu údržbu,
  • montuje sa na vstup vody do domu, takže upraví vodu v celom objekte,
  • účinné odstránenie chlóru a ďalších škodlivín,
  • upravená chuť a vôňa vody,
  • jednoduché ovládanie a programovanie,
  • žiadna výmena filtračných vložiek,
  • bez použitia chemických látok,
  • chráni pred mechanickými nečistotami.   

Aktívny uhlíkFiltračné médium tvorí:

Aktívne uhlie = odstraňuje z vody prechádzajúcej cez filter nebezpečný chlór a jeho zlúčeniny, herbicídy, pesticídy nachádzajúce sa vo vode, upravuje zápach a chuť vody.

Filtračný piesok = zabezpečuje mechanickú filtráciu vo vnútri zariadenia (neprepúšťa sedimenty a mechanické nečistoty väčšie ako 20 mikrónov) - odstráni z vody hrdzu, piesok, rôzne úlomky, štrk, kal a podobne, ktoré spôsobujú závadnosť vody a môžu poškodiť samotný filter, prípadne ďalšie zariadenia v domácnosti. 

 

Na multifunkčnom elektronickom paneli je možné navoliť frekvenciu a čas regenerácie (vyplachovania), pričom sa zvykne nastaviť na noc, aby nebolo ovplyvnené bežné používanie vody. Potrebná výmena filtračného média závisí najmä od úrovne znečistenia vstupnej vody. Našim klientom odporúčame pravidelný servis zariadenia raz za 24 až 36 mesiacov Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia