Kategórie
 
 
 
Uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13
zväčšiť obrázok
NovinkaAkcia

Uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13

0 (0 hlasov)
Kód produktu:001003
Výrobca:AQUAtip®
Samopreplachovací uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13 v modernom prevedení ideálny pre väčšie domácnosti.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Bežná cena: 749,92 € bez DPH
899,90 € s DPH Vaša cena: 582,50 € bez DPH
699,00 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Využite špeciálnu akciovú ponuku
Pridať označené ponuky, spolu s Uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Samopreplachovací uhlíkový filter na vodu Aquatip® Elegance 13 predstavuje moderné automatické zariadenie v atraktívnom dizajne. Prostredníctvom špeciálnej patentovanej zmesi s aktívnym uhlíkom účinne odstraňuje z vody škodlivý chlór a jeho zlúčeniny, organické látky, ťažké kovy, upravuje chuť a pach vody. Výhodou je aj zachytenie mechanických nečistôt v podobe hrdze a iných sedimentov z potrubia. Oproti klasickým filtrom na chlór s pevnou uhlíkovou vložkou má tento typ niekoľkonásobne vyššiu účinnosť a životnosť.

Uhlíkový filter na vodu CarboBNT


Dizajn

O moderný dizajn uhlíkového filtra na vodu sa zaslúžilo tvrdené sklo, na ktorom sa nachádza farebný LCD displej. Telo zariadenia v neutrálnej bielej farbe je oživené zelenými prvkami. Uhlíkový filter Aquatip® Elegance 13 obsahuje 13 kg uhlíkovej náplne, čo znamená, že je ideálny na úpravu vody vo väčších domácnostiach a objektoch. V prípade, že ide o menšiu domácnosť, je k dispozícii verzia s objemom aktívneho uhlíka 9 kg. Dizajnom a rozmermi je totožná, rozdiel je len vo výške prístroja.

Uhlíkový filter na vodu v atraktívnom dizajne


Riadiaca jednotka

Riadiaca hlavica, resp. motor uhlíkového filtra Aquatip® Elegance 13, je vyrábaná spoločnosťou Canature, ktorá je popredným lídrom vo výrobe technológií na úpravu vody. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na výrobu vodných filtrov do domácností, dnes však už produkuje filtračné zariadenia a riadiace hlavice aj pre veľké úpravne vody v priemysle. Spoločnosť vlastní od roku 2002 cerifikát kvality ISO9001, o niekoľko rokov neskôr bola kvalita výrobkov potvrdená aj certifikátom NSF. Oproti starším typom riadiacich hlavíc disponuje zdokonalenými funkciami, ktoré šetria energiu aj náklady potrebné na chod zariadenia.

Riadiaca hlavica uhlíkového filtra


Dotykový displej

Dotykový LCD displej, ktorá sa nachádza na tvrdenom skle vrchnej časti uhlíkového filtra, umožňuje jednoduché ovládanie celého zariadenia. Ovládanie základných funkcií zvládne aj laik, keďže menu je podobné moderným smartfónom. Na displeji nenájdete žiadne mätúce kódy a symboly, ako je tomu pri riadiacich hlaviciach od iných výrobcov. V prípade poruchy ju vie prístroj sám vyhodnotiť a zobraziť upozornenie na displeji.

Dotykový displej samopreplachovacieho uhlíkového filtra

Okrem bežných funkcií (nastavenie času, krajiny, jazyka či mernej jednotky) systém ponúka aj doplnkové funkcie. Výhodou je napríklad možnosť dovolenkového režime (Holiday mode), ktorý zaručí bezproblémové fungovanie prístroja aj v prípade, keď nie ste na dlhšiu dobu doma.

Uhlíkový filter na vodu - dotykový displej


Zmes aktívny uhlíkÚdržba zariadenia

Množstvo zmesi aktívneho uhlíka vo vnútri vodného filtra je trvalé a nie je potrebné ho dopĺňať. Jeho kapacita zachytávania škodlivín sa však po určitej dobe znižuje a po dvoch rokoch stráca svoju životnosť. Preto je odporúčaná výmena náplne minimálne raz za 24 mesiacov.

 


Pripojenie

K prívodu vody sa prístroj pripája pomocou bypassu, ktorý sa nachádza na zadnej strane uhlíkového filtra na vodu. Je potrebné aj zapojenie do elektrickej energie, ktorá sa však využíva len na riadenie motora, resp. riadiacej hlavice zariadenia.

Pripojenie uhlíkového filtra na vodu

Uhlíkový filter na vodu

  • Objem uhlíkovej náplne: 13 kg
  • Spotreba vody pri regenerácii: 200 l
  • Rozmery (V,Š,D): 1220 x 316 x 358 mm
  • Hmotnosť: 25 kg
  • Pripojenie: 1"
  • Pracovná teplota: 3 - 38°C
  • Pracovný tlak: 0,14 - 0,86 MPa
  • Napájanie elekt. energie: 220-240 V / 50-60 Hz


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia