Kategórie
 
 
 
Osmotická membrána Aquafilter 75 GPD
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Osmotická membrána Aquafilter 75 GPD
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Osmotická membrána Aquafilter 75 GPD

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000808
Výrobca:AQUAfilter
Osmotická membrána Aquafilter TLCxFT 75GPD odstráni z vody všetky kontaminanty väčšie ako 0,0001 μm.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 24,92 € bez DPH
29,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Aquafilter logoOsmotická membrána vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Osmotická membrána predstavuje najdôležitejší stupeň filtrácie reverznej osmózy. Molekulárna membrána účinne zachytáva posledné zvyšky malých organických aj neorganických nečistôt, odstraňuje 96-99% škodlivých častíc, baktérií a vírusov až do veľkosti 0,0001μm, respektíve prepustí len samotné molekuly vody H2O. Výsledkom je vysoko kvalitná čistá voda zbavená všetkých kontaminantov. 

Prierez osmotickou membránouVoda, ktorá vstupuje do membrány, musí byť "predfiltrovaná" od veľkých nečistôt, inak sa membrána rýchlo znečistí a zničí. Preto je potrebné ju používať v rámci filtrácie reverznou osmózou (kde je chránená mechanickým a uhlíkovým filtrom) a nie samostatne.

Membrána má kapacitu 75 GPD (Gallons per day), čo je približne 285 litrov za deň - takáto membrána bohato vystačí takmer do každej domácnosti. Výhodou osmotickej membrány Aquafilter je aj univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz na trhu. Membrány Aquafilter sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

ŠPECIFIKÁCIA:

Priepustnosť: 80 GPD
Maximálny prevádzkový tlak: 8,6 bar
Maximálny prietok: 7,5 l/min
Pracovná teplota: 2°C - 45°C
Tolerancia chlóru: 0,1 mg/l
Životnosť: 36 mesiacov
 
Logá certifikátov

Priepustnosť: 80 GPD
Maximálny prevádzkový tlak: 8,6 bar
Maximálny prietok: 7,5 l/min
Pracovná teplota: 2°C - 45°C
Tolerancia chlóru: 0,1 mg/l
Životnosť: 36 mesiacovPridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia