Kategórie
 
 
 
Realizácia - montáž ionizátora vody Žilina
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - montáž ionizátora vody Žilina
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 

Realizácia - montáž ionizátora vody Žilina

Jún
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_60
Výrobca:Realizácia
Exkluzívna realizácia zo Žiliny, kde sme nainštalovali špičkový Ionizátor vody Aquaion Elegance
Vaša cena:
Zistiť cenu

K montáži ďalšej realizácie náš technik tentoraz nemal ďaleko, keďže sa montovalo priamo v Žiline. Firme sme nainštalovali exkluzívny Ionizátor vody Aquaion Elegance. Elegantný dizajn zariadenia z neho robí vkusný doplnok do každej kuchyne či do pracovných priestorov. Najväčšia sila ionizátora sa skrýva v 7 elektrolytických platniach, ktoré produkujú alkalickú vodu s vysokým Ph. Zároveň, je rovnako k dispozícii voda kyslá (acidická), ktorá sa používa v kozmetike, pri umývaní ovocia a má výborné dezinfekčné účinky. Viacstupňová predfiltrácia spoľahlivo zachytáva mechanické nečistoty, agresívny chlór a zabraňuje hromadeniu baktérií. 
Zariadenie je výnimočné pre spomínaný dizajn. Batéria, nachádzajúca sa nad kuchynským drezom disponuje dotykovým displejom s ľahkým ovládaním. V poddrezovej časti, resp. v tele ionizátora, je umiestnená filtračná vložka zabezpečujúca predfiltráciu vody a napájanie elektrickej energie.
Ionizovaná voda má nespočetné množstvo pozitívnych výhod pre zdravie. Medzi hlavné patrí: neutralizovanie prekysleného organizmu, odplavovanie škodlivých toxínov z tela či zabezpečenie obrany voči voľným radikálom v tele, vďaka čomu organizmus lepšie odoláva chorobám a potláča ich vznik. Presvedčíte sa aj Vy o jej účinkoch? Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia