Kategórie
 
 
 
Mechanicko-uhlíkový filter na vodu DUO
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Mechanicko-uhlíkový filter na vodu DUO
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Mechanicko-uhlíkový filter na vodu DUO

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000975
Výrobca:Cintropur
Vodný filter najprv odstráni mechanické sedimenty a následne chlór, jeho zlúčeniny a iné organické látky.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 149,92 € bez DPH
179,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Ide o sadu dvoch filtrov od známej značky Cintropur z Belgicka za výhodnú cenu. Takáto sada je ideálna napríklad na filtrovanie dažďovej vody alebo ako predfiltrácie pred zmäkčovacie zariadenia a podobne.
 

Mechanicko-uhlíkový filter na vodu DUO obsahuje:

Jedná sa 2-stupňový systém vodných filtrov, ktoré účinne zbavia vodu tých najnebezpečnejších látok, vrátane chlóru. Ideálne slúžia ako ochrana pred ďalšími filtračnými stupňami ako zmäkčovače vody alebo prístroje na odželeznenie vody.
  1. V prvom stupni voda preteká cez mechanický filter NW25, ktorý z vody odstráni mechanické nečistoty ako piesok, štrk, hŕdza, kal a podobne. Táto vložka ochraňuje ďalšie filtre pred zanesením. Výhodou tohto filtra je aj použitia ekonomickejšieho filtračného rukávu, ktorý vám výrazne šetrí prevádzkové náklady. Viac informácií nájdete priamo na stránke tohto produktu.
  2. V druhom stupni voda vstupuje do uhlíkového filtra NW25 TE, ktorý výrazne upraví zápach a chuť vody. V neposlednom rade uhlík dokáže odstrániť aj veľmi nebezpečný chlór a jeho zlúčeniny. Viac informácií nájdete priamo na stránke tohto produktu.

 

Podmienky inštalácie: 

  • prívod neupravenej vody
  • suché a nemrznúce prostredie
Súčasťou balenia je montážny kľúč a jeden 25 mikrónový filtračný rukáv. Uhlíková náplň Cintropur a plastové držiaky na stenu nie sú súčasťou balenia. Odporúčame tiež dokúpiť náhradné filtračné rukávy do mechanického filtra, ktoré je potrebné pravidelne meniť.
  • Rozmery (V x Š x H): 36x40x13 cm
  • Váha: 2,6 kg
  • Približný prietok: cca do 0,5 m3/hod
  • Prevádzkový tlak: 1,4 - 15 bar
  • Prevádzková teplota: 5-50 °C
  • Pripojenie: 3/4", 1"


avatar

Dobry den, chtel bych se zeptat na Mechanicko-uhlíkový filtr na vodu DUO, ktery bych umistil na privodu vody do rodinneho domu. Jak je to s udrzbou tohoto filtru? Jak je to narocne, jak casto se provadi, kolik stoji nahradni uhlikova napln, atd.
Diky za odpoved

...
avatar

Dobrý deň,
vďaka za otázku. O filter nie je nijak náročné sa starať, je potrebné pred neho umiestniť uzatvárací ventil pre jednoduchšiu manipuláciu pri výmene. Čo sa týka intervalu výmeny, tak veľmi záleží na používaní a znečistení vody, avšak potrebnú výmenu budete vidieť aj na opotrebovaných filtroch a taktiež vám pri neskorej výmene môže voda zapáchať. Inak sa interval pohybuje medzi 3-10 mesiacmi. Posielam odkazy na rukávy do prvého filtra a náhradný uhlík do druhého filtra:
- https://www.cistavoda.cz/filtracni-rukavy-cintropur/
- https://www.cistavoda.cz/aktivni-uhli/

Verím, že som pomohol.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia