Kategórie
 
 
Kokosová filtračná vložka FCCBKDF 10"
Doprava ZADARMO nad 100€
 
 
 
 

Kokosová filtračná vložka FCCBKDF 10"

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000085
Výrobca:AQUAfilter
Filtračná vložka Aquafilter s kokosovými škrupinami a KDF médiom veľkosti 10".
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 8,33 € bez DPH
9,99 € s DPH


Aquafilter logoFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Filtračná vložka z kokosovej škrupiny Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCCBKDF vysokej kvality spĺňajúcej prísne normy NSF. Súčasťou filtračnej zmesi je KDF médium - zmes medi a zinku, ktorá využíva proces oxidácie a redukcie iónov, na základe čoho mení škodliviny a kontaminanty na neškodné látky (napríklad chlór na rozpustný chlorid a podobne), zároveň vytvára nepriaznivé prostredie pre množenie baktérií. Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení.

Filtračné vložky Aquafilter FCCBKDF

Filtračná vložka FCCBKDF účinne redukuje chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, herbicídy a ďalšie organické zlúčeniny. Prostredníctvom filtrácie vody filtračnou vložkou z kokosovej škrupiny je výrazne zlepšená aj chuť a vôňa vody. KDF médium odstráni z vody chlór, niektoré ťažké kovy (olovo, arzén a ďalšie), nebezpečné baktérie a ich zárodky. Z časti je zredukovaný aj vodný kameň.

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 71mm)

Pracovná teplota: 2°C - 55°C

Pracovný tlak: 6 bar

Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša 6-12 mesiacov.

 

Filtračné vložky Aquafilter sú kompatibilné takmer so všetkými typmi reverzných osmóz a potrubných filtrov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.

Logá certifikátov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia