Kokosová filtračná vložka FCCBKDF 10"
Dostupné skladom Na druhý deň u vás doma Pri objednávke
do 12:00
Popis produktu

Filtračná vložka Aquafilter s kokosovými škrupinami a KDF médiom veľkosti 10".

Pri kúpe 3 a viac ks je cena 7,99 €/ks - ZĽAVA 21%
Pri kúpe 5 a viac ks je cena 6,99 €/ks - ZĽAVA 31%
9,99 €
9.99
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Kokosová filtračná vložka FCCBKDF 10"
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Aquafilter logoFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Filtračná vložka z kokosovej škrupiny Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCCBKDF vysokej kvality spĺňajúcej prísne normy NSF. Súčasťou filtračnej zmesi je KDF médium - zmes medi a zinku, ktorá využíva proces oxidácie a redukcie iónov, na základe čoho mení škodliviny a kontaminanty na neškodné látky (napríklad chlór na rozpustný chlorid a podobne), zároveň vytvára nepriaznivé prostredie pre množenie baktérií. Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení.

Filtračné vložky Aquafilter FCCBKDF

Filtračná vložka FCCBKDF účinne redukuje chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, herbicídy a ďalšie organické zlúčeniny. Prostredníctvom filtrácie vody filtračnou vložkou z kokosovej škrupiny je výrazne zlepšená aj chuť a vôňa vody. KDF médium odstráni z vody chlór, niektoré ťažké kovy (olovo, arzén a ďalšie), nebezpečné baktérie a ich zárodky. Z časti je zredukovaný aj vodný kameň.


ŠPECIFIKÁCIA:

Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 71mm)

Pracovná teplota: 2°C - 55°C

Pracovný tlak: 6 bar

Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša 6-12 mesiacov.

 

Filtračné vložky Aquafilter sú kompatibilné takmer so všetkými typmi reverzných osmóz a potrubných filtrov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.

Logá certifikátov

Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 71mm)

Pracovná teplota: 2°C - 55°C

Pracovný tlak: 6 bar

Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša 6-12 mesiacov.

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!