Kategórie
 
 
 
Ionizátor vody Chanson Revolution
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Ionizátor vody Chanson Revolution
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Ionizátor vody Chanson Revolution

0 (0 hlasov)
Kód produktu:200182
Výrobca:Chanson
Najvýkonnejší ionizátor v ponuke, Chanson Revolution až s 9-timi elektrolytickými platňami.
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom u dodávateľa
Vaša cena: 2.650,00 € bez DPH
3.180,00 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Využite špeciálnu akciovú ponuku
Pridať označené ponuky, spolu s Ionizátor vody Chanson Revolution
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Ionizátor vody je to najlepšie čo môžete namontovať do vašej kuchynskej linky. Model má najvyšší možný výkon, aký vo firme Chanson dosiahli a to vďaka až 9-tim elektrolytickým platniam. K tomuto ionizátoru ponúkame montáž po celom Slovensku do 2 dní zadarmo! V prípade záujmu o montáž, stačí uviesť túto informáciu do poznámky v objednávke.

Ionizátory vody sú taktiež najnovší výdobytok v oblastia výživy a starostlivosti o zdravie. 
Ionizátor vody vyrába ionizovanú už od najnižších hodnôt 1,8 pH (kyslá) až po vysoké hodnoty alkalickej vody 12,1 pH.

Chanson Revolution je najkvalitnejší ionizátor vody. Jeho výkon ocenia najmä osoby s chronickým problémami, chorobami a to vďaka možnosti modulovania vysokých hodnôt pH a ORP.

Himalajská soľ

Himalájska soľOkrem naozaj vysokého výkonu sa Chanson Revolution odlišuje od ostatných ionizátorov aj možnosťou pridania himalájskej soli. Táto soľ slúži k vytvoreniu naozaj extrémnych hodnôt či už alkalickej alebo kyslej vody. V tejto soli sa nachádza viac než 80 minerálov z Himaláji, pridaním tejto soli do vody vznikne vyššie TDS (množstvo rozpustených látok), tým pádom bude elektrolýza účinnejšia. To znamená, že budete môcť využiť aj extrémne kyslú vodu s pH len 1,8! Táto soľ sa vkladá priamo do minerálneho portu na vrchu prístroja. Himalajskú soľ je možné kúpiť takmer v každom obchode zaoberajúcim sa zdravou výživou.

Chanson je prvý z ionizátorov vody, ktorý ponúka možnosť pridania prírodnej himalájskej soli namiesto chemikálií k výrobe silne ionizovanej kyslej vody. Takto silne kyslá voda viac než 100 ekologických použití, vrátane použitia pri starostlivosti o pleť, telo a vlasy (odstráni všetok chemický odpad, ktorý vznikne na tele z rôznych krémov, šampónov, mydiel a podobne). Takto silne kyslá voda je dezinfekčný prostriedok, ktorý nahradá až polovicu toxických čistiacich prostriedkov. A to stále rozprávame o čistej vode!

Voda z tohto prístroja bola laboratórne testovaná treťou stranou a bolo overené, že extrémne hodnoty pH vody vytvorenej týmto ionizátorom zabijú do pár sekúnd všetky baktérie stafylokoka a E.coli.


Výmena filtra

Po prefiltrovaní približne 9000 l vody je potrebné vymeniť filter, pričom v našej ponuke nájdete náhradný filter pre ionizátor vody Chanson PJ-6000 a PJ-7000 (ide o novší typ filtra používaný od roku 2018). Ako zistíte ktorý potrebujete? Pokiaľ máte krabicu od výrobku, tak túto informáciu nájdete na obale. Druhou možnosťou je otvoriť bočný kryt, a pozrieť, či sa vymieňa len filter v nádobe (náhradný filter PJ-6000, na obrázku vpravo) alebo celý integrovaný filter (náhradný filter PJ-7000, na obrázku vľavo). Ak by ste mali pochybnosti, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

 


Náhradné filtre pre Chanson

 • Rozmery (V,Š,H): 31 x 14 x 26 cm
 • Hmotnosť zariadenia: 4,12kg
 • Počet elektrolytických platní: 9 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH: 1,8-12,1
 • Výkon: +1200 až -920 MV
 • Prevádzkový tlak: 0,8 - 6 bar
 • Prevádzková teplota: 5-40 °C
 • Pripojenie: 1/2"
 • Elektrické pripojenie: 220V/50Hz
 • Odporúčaný servis: minimálne každých 10 mesiacov
 • Záruka: 2 roky


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia