Kategórie
 
 
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Doprava ZADARMO nad 100€
 
 
 
 

Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000877
Výrobca:AQUAtip®
Praktická ionizačná fľaša z nerezu na jednoduchú výrobu alkalickej vody.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 49,17 € bez DPH
59,00 € s DPH


Ionizačná fľaša

Ionizačná fľaša Aquatip® ION bottle predstavuje prenosný ionizátor vody, ktorý premieňa bežnú vodu na alkalickú, ktorú si vďaka praktickému prevedeniu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie je vyrobené z ušľachitlej ocele s dvojitými stenami a filtrami využívajúcimi 13 typov minerálov, medzi nimi: turmalín, zeolit, maifanit, kameň s dlhým infračerveným žiarením, nanoprášok striebra, kaolín, nefrit, bentonit a ďalšie. Minerály boli starostlivo zvolené a skombinované, aby optimálne upravili pitnú vodu.Ionizačná fľaša Aquatip® ION bottle obsahuje dva filtre - vstavaný, ktorého výmena nie je potrebná, a výmenný, ktorý je potrebné nahradiť novým cca po 12 mesiacoch používania. Výmena filtra raz za 12 mesiacov predstavuje celkovú údržbu produktu. 

FIltračnú vložku tvorí granulát skladajúci sa z minerálov so špeciálnymi účinkami, tu sú niektoré z nich: 
Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, pretože pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek, keďže rozkladá veľké zhluky buniek na menšie, ktoré cez kanáliky v bunkovej stene ľahšie prechádzajú. S tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu. 

Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam a mikropórovitej štruktúre na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďaľšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode. 

Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH. Maifanit je vysoko uznávaný napríklad v Japonsku, kde sa využíva na liečebné účely. 

Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody. 

Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok. Vďaka tejto špeciálnej vlastnosti sa z neho vyrábajú dokonca aj šálky a čaše. Zaujímavosťou je, že existuje jedine miesto na svete, kde sa Mu Yu ťaží, a tým je čínska provincia Shandong na západnej strane hory Tai. 

Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.

Minerálny filter v ionizačnej fľaši

Použitie: jednoducho nalejte do fľaše bežnú vodu a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, spomenuté minerály sa vo fľaši zaktivizujú a premenia vodu na alkalickú. Ionizačnú fľašu využijete nie len v domácnosti, ale takto pripravenú alkalickú ionizovanú vodu s množstvom výhod pre naše zdravie si so sebou môžete vziaľ kamkoľvek, či už sa chystáte do práce, športovať, cestovať alebo máte na pláne akúkoľvek inú činnosť. S týmto produktom budete mať kvalitnú pitnú vodu stále po ruke.  

Výhody využívania Ionizačnej fľaše Aquatip® ION bottle:
- pomáha vyrovnávať pH rovnováhu vo vašom tele,
- vytvára nadbytok záporných iónov,
- upravuje ORP vody do záporného rozsahu,
- redukuje veľkosť zhlukov molekúl vody, čo spôsobuje ich jednoduchšie prenikanie do buniek,
- vytvára aktívne vodíkové ióny,
- je vyrobená z ušľachtilej ocele, neobsahuje žiadne plasty, ktoré by mohli do vody uvoľňovať škodlivé látky,
- jednoduché čistenie fľaše a údržba, je potrebná len pravidelná výmena filtra,
- chuť vytvorenej alkalickej vody je lahodná.  

Výhody ionizačnej fľaše

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:
Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Viac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu.

Aké sú výhody pitia alkalickej vody?
Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery (V,Š): 20x7 cm
Objem: 300 ml
Hmotnosť: 500 g
Materiál: ušľachtilá oceľ v kvalite EN X5CrNi18-10, STN 17 240, AISI 304?
Výmena filtra: po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne)

Ďalšie užitočné informácie:
Pred prvým použitím Ionizačnej fľaše Aquatip® ION je potrebné ju naplniť horúcou vodou s teplotou okolo 60°C, aby sa aktivovali minerály. Počkajte, pokým sa voda ochladí, proces zopakujte 3 krát, následne fľašu vyprázdnite a môžete ju začať používať. 
Pri napĺňaní fľaše vodou dbajte na to, aby ste ju naplnili celú.
Ak chcete ochrániť fľašu a filter pred poškodením, nepoužívajte vodu s teplotou nad 50°C. 

Prístroje Aquatip prešli mnohými náročnými, celosvetovými certifikáciami, či už na kvalitu vody, spotrebu, homologizáciu a podobne.

Logá certifikátov

Rozmery (V,Š): 20x7 cm
Objem: 300 ml
Hmotnosť: 500 g
Materiál: ušľachtilá oceľ v kvalite EN X5CrNi18-10, STN 17 240, AISI 304?
Výmena filtra: po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne)


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia