Kategórie
 
 
 
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
zväčšiť obrázok
AkciaOdporúčame
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
 

Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000877
Výrobca:AQUAtip®
Praktická ionizačná fľaša z nerezu na jednoduchú výrobu alkalickej vody.
Dostupnosť
Dodacia lehota: na objednávku
Bežná cena: 49,17 € bez DPH
59,00 € s DPH Vaša cena: 29,08 € bez DPH
34,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk
Využite špeciálnu akciovú ponuku
 • Filtračný modul AQUAtip® ION bottle
  zľava 20%
  Dostupnosť
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: 16,66 € bez DPH
  19,99 € s DPH
  ušetríte: 4,00 €
  15,99 €
 • Nemám záujem o darček
Pridať označené ponuky, spolu s Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Ionizačná fľaša Aquatip® ION bottle predstavuje prenosný ionizátor vody, ktorý premieňa bežnú vodu na alkalickú, ktorú si vďaka praktickému prevedeniu môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie je vyrobené z ušľachitlej ocele s dvojitými stenami a filtrami využívajúcimi 13 typov minerálov, napríklad:

 • Turmalín - dávno uznávaný minerál známy aj ako elektrický kameň, pretože pri styku s vodou pôsobí elektrolyticky a ionizuje ju. Pomáha vode lepšie prenikať do buniek, keďže rozkladá veľké zhluky buniek na menšie, ktoré cez kanáliky v bunkovej stene ľahšie prechádzajú. S tým súvisí silnejšia hydratácia organizmu.
 • Zeolit - tento vulkanický minerál pôsobí ako prírodná dezinfekcia, vďaka svojim unikátnym fyzikálno-chemickým vlastnostiam a mikropórovitej štruktúre na seba viažu ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďaľšie nežiadúce látky nachádzajúce sa vo vode.
 • Maifanit - podobne ako zeolit, i maifanit dokáže na seba viazať škodlivé látky a nečistoty, navyše ionizuje vodu a stabilizuje hodnotu pH. Maifanit je vysoko uznávaný napríklad v Japonsku, kde sa využíva na liečebné účely.
 • Nanoprášok striebra - využíva sa najmä pre jeho silné antibakteriálne účinky, čím prispieva k zlepšeniu kvality vody.
 • Nefrit Mu Yu - ide o vzácny druh nefritu, ktorý pri vložení do vody na dve hodiny obohatí jej zoženie až o 26 rôznych minerálnych látok. Vďaka tejto špeciálnej vlastnosti sa z neho vyrábajú dokonca aj šálky a čaše. Zaujímavosťou je, že existuje jedine miesto na svete, kde sa Mu Yu ťaží, a tým je čínska provincia Shandong na západnej strane hory Tai.
 • Bentonit - pre svoje liečivé účinky sa používa táto ílovitá hornina už dlhšie, dokáže liečiť kožné ochorenia, pôsobí ako antiparazitikum, neutralizuje toxíny v črevnom trakte a pomáha pri vnútorných poruchách organizmu.

Použitie

Jednoducho nalejte do fľaše bežnú vodu a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, spomenuté minerály sa vo fľaši zaktivizujú a premenia vodu na alkalickú. Ionizačnú fľašu využijete nie len v domácnosti, ale aj v práci, pri športe, cestovaní alebo máte na pláne akúkoľvek inú činnosť. S týmto produktom budete mať kvalitnú pitnú vodu stále po ruke. 

Výhody využívania Ionizačnej fľaše Aquatip® ION bottle:

 • pomáha vyrovnávať pH rovnováhu vo vašom tele,
 • vytvára nadbytok záporných iónov,
 • upravuje ORP vody do záporného rozsahu,
 • redukuje veľkosť zhlukov molekúl vody, čo spôsobuje ich jednoduchšie prenikanie do buniek,
 • vytvára aktívne vodíkové ióny,
 • je vyrobená z ušľachtilej ocele, neobsahuje žiadne plasty, ktoré by mohli do vody uvoľňovať škodlivé látky,
 • jednoduché čistenie fľaše a údržba pravidelnou výmenou filtra,
 • chuť vytvorenej alkalickej vody je lahodná. 

​​​​​​Aké sú výhody pitia alkalickej vody?

Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie organizmu.


Výmena náhradného filtra

Výmena filtra sa odporúča po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne). Vrchný náhradný filter je možné vymeniť, ale spodný je stály, trvalý len sa nevymieňa. Náhradný filter sa jednoducho vytiahne a vloží sa nový na pôvodné miesto.


Obsah balenia

Fľaša je zabalená v  krásnej modro-bielej krabičke. Krabička obsahuje ionizačnú fľašu a filtračný modul.

 


Čo urobíť pred prvým použitím fľaše?

Pred prvým použitím Ionizačnej fľaše Aquatip® ION je potrebné ju naplniť horúcou vodou s teplotou okolo 60°C, aby sa aktivovali minerály. Počkajte, pokým sa voda ochladí, proces zopakujte 3 krát, následne fľašu vyprázdnite a môžete ju začať používať.

Pri napĺňaní fľaše vodou dbajte na to, aby ste ju naplnili celú.

Ak chcete ochrániť fľašu a filter pred poškodením, nepoužívajte vodu s teplotou nad 50°C.

Rozmery (V,Š): 20x7 cm
Objem: 300 ml
Hmotnosť: 500 g
Materiál: ušľachtilá oceľ v kvalite EN X5CrNi18-10, STN 17 240, AISI 304?
Výmena filtra: po 12 mesiacoch (pri priemernom filtrovaní 2-3 l vody denne)avatar

Dobrý deň, chcem sa opýtať, kto je výrobcom,, Ionizačná fľaša AQUAtip® ION bottle", pretože by som nerada výrobok z Číny. Táto fľaša sa mi pozdáva, pretože neobsahuje umelé hmoty a netreba tam zložito a draho vymieňať zanesené filtre. Možete mi ukázať nejaký atest, že naozaj produkuje zásaditú vodu? A nakolko teda to záviisí od typu vody, aký máme doma? Taktiež by som potrebovala k tomu niečo malé a šikovné a prenosné na sposob reverznej osmozy, niečo, čo vyčistí vodu od chlóru,ťažkých kovov a pod.... a túto vodu potom ionizovať vo fľaši. Nechcem velké a drahé zariadenie namontované v byte, ale niečo, čo možem brať so sebou na cesty. Taktiež sa chcem spýtať, ako dlho takáto fľaša vydrží, resp.ako dlho dokáže ionizovať, pýtam sa napr.kvoli perlitu.Aj ten sa uvolňuje do vody? Možete mi napísať o tej flaši viac? Ďakujem.

...
avatar

Dobry den, chtel bych se zeptat, jaky objem ma lahev a dale na parametry, ktere dokaze z obycejne vody "vyprodukovat" (pH, ORP atd.)?

Jak je rozdil mezi ionizacni konvici, napr. https://www.cistavoda.cz/ionizacni-konvice-aquatip-ion-pitcher-slim/ ?

Dekuji

...
avatar

Dobrý den pán Vojta,
ďakujeme za otázku. Táto flaška dokáže vyprodukovať vodu s pH okolo 8 až 9 pH, záleží však veľmi na vstupnej vode. Flaška má objem okolo 0.5 litra v porovnaní s kanvicou, ktorá má objem 3.5L (filtračný objem 2L).
Verím, že som pomohol.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia