Kategórie
 
 
 
Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Brodské
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Brodské
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 

Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Brodské

Júl
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_62
Výrobca:Realizácia
Garancia výroby alkalickej vody vďaka prvotriednemu Ionizátoru vody Aquaion Elegance
Vaša cena:
Zistiť cenu

V rámci ďalšej júlovej realizácie náš technik zavítal na malebné Záhorie, konkrétne do obce Brodské, kde prispel k úprave vody. Do rodinného domu úspešne namontoval špičkový Ionizátor vody Aquaion Elegance, ktorý sa výrazne podieľa na zlepšení kvality vody.
Ide o prevratné zariadenie s viacstupňovou filtráciou, ktorá garantuje likvidáciu škodlivých látok z vody, účinne chráni zariadenie pred vplyvom mechanických nečistôt,  vďaka uhlíku odstraňuje z vody chlór a eliminuje tvorbu baktérií. Výsledkom práce Ionizátora je alkalická (zásaditá) voda s množstvom pozitívnych účinkov na ľudské zdravie, a zároveň voda acidická (kyslá) so silným dezinfekčným účinkom, využívaná najmä v kozmetickom priemysle, pri umývaní ovocia či zeleniny, no vhodná takisto na zalievanie rastlín.
Ako už z názvu vyplýva, ide o elegantný kúsok, ktorý zapadne do akéhokoľvek interiéru. Moderný dotykový displej, ktorým disponuje zaručuje jednoduché ovládanie a rýchle nastavenie typu vody, vrátane hodnoty Ph.
Teší nás, že čoraz viac ľudí výhľadáva možnosti úpravy vody a rozhodne sa investovať do vlastného zdravia. Pridáte sa k nim?Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia