Kategórie
 
 
 
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
zväčšiť obrázok
NovinkaOdporúčame
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
Filtračná kanvica Aquaphor Provance
 

Filtračná kanvica Aquaphor Provance

0 (0 hlasov)
Kód produktu:001309
Výrobca:Aquaphor
Filtračná kanvica Aquaphor Provance vás osloví nielen svojim dokonalým vzhľadom ale aj vysokou schopnosťou filtrácie škodlivých látok ako je chlór, benzol, ťažké kovy, pesticídy a mechanické nečistoty.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Farba: Biela: 16,58 € bez DPH
19,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Filtračná kanvica Aquaphor Provance s objemom až 4,2 l a s jemným nádychom elegancie, skrýva v sebe silný účinok. Ohúri vás predovšetkým svojím atypickým vzhľadom, vďaka ktorému vyniká medzi ostatnými filtračnými kanvicami od renomovanej ruskej značky Aquaphor. Rafinovaný dizajn ju robí na oko nerozoznateľnú od skutočného skleneného džbánu. Tajomstvo spočíva vo výrobnom materiáli - kopolyestere Eastman Tritan ™ , ktorý kombinuje to najlepšie zo skla a z plastu. Väčšia veľkosť robí z kanvice skvelú súčasť viacčlennej domácnosti, ktorej obsluhu zvládnu aj deti, pričom z hľadiska bezpečnosti nedôjde pri manipulácii k ohrozeniu zdravia.

Prečo je Aquaphor Provance jednou z najkvalitnejších filtračných kanvíc? 

 • z vody odstráni chlór, ťažké kovy, pesticídy, hrdzu, piesok, znižuje tvorbu vodného kameňa,
 • v nemeckých spotrebiteľských testoch dosiahol neporovnateľne lepšie výsledky vo filtrácii škodlivých látok ako značky Brita či Laica,
 • pôsobí ako elegantný doplnok každej modernej kuchyne, 
 • kombinuje výhody skla a plastu - vyzerá ako sklenený džbán, no je ľahký a odolný ako plast, 
 • vďaka väčšiemu objemu je vhodný pre viacpočetné domácnosti (4,2 l)
 • vyrobený z potravinárskeho plastu bez BPA,
 • nerozbitný materiál,
 • dlhšia životnosť filtra (až 350 l). 

Filtračná kanvica Aquaphor Provance


Ako prebieha proces filtrácie? 

Základom všetkých náplní Aquaphor je aktívny uhlík zmiešaný s mikrovláknovým sorbentom značky Aqualen a ionovýmennou živicou. Aktívne kokosové uhlie absorbuje chlór a ďalšie nebezpečné látky. Mikrovlákno Aqualen spoľahlivo zachytáva z vody nielen organické zlúčeniny, ale aj ťažké kovy a iné druhy prímesí. Ionovýmenná živica normalizuje minerálne zloženie vody, zmäkčuje ju a znižuje tvorbu vodného kameňa.Špeciálny sieťkový predfilter s mikropórmi zabraňuje preniknutiu hrdze do vnútra náplne, čím nedôjde k jej zaneseniu. Predfilter má špeciálny tvar a dizajn, vďaka ktorému sa sám čistí od jemných čiastočiek bahna, piesku či dokonca hrdze. Proces samočistenia prebieha zakaždým po naliatí nového množstva vody. Univerzálny filtračný modul s obsahom špeciálnej náplne zadržiava vo vode prírodný horčík, ktorý je prospešný pre správne fungovanie srdca a ciev. 

Jednou z technológií spoločnosti Aquaphor je aj indikátor výmeny filtra, ktorý sa nachádza na veku kanvice. Ten vám priebežne zobrazuje životnosť filtračnej vložky, takže presne viete kedy je potrebné vymeniť starý filter za nový. Jeho odhad je oveľa presnejší, čo šetrí nielen vaše zdravie, ale aj peňaženku. Všetky detaily uvedenia filtračnej kanvice do používania najlepšie zobrazuje video od výrobcu Aquaphor.

Filtračná kanvica Aquaphor Provance


Kvalita v každom smere

Ruská spoločnosť Aquaphor si starostlivo vyberá len tých najlepších dodávateľov (ako je Mitsubishi, Purolite či John Guest). Každá dodávka nákupených materiálov je dôkladne analyzovaná a samotný proces výroby neustále monitorovaný s ohľadom na dodržanie najvyšších štandardov kvality. Oprávnene teda spoločnosť Aquaphor disponuje cerfitikátmi kvality ako ISO9001, NSF či LGA a vlastní viac ako 130 unikátnych patentov na technológie. Nie je tomu inak ani pri filtračnej kanvici Provance - všetky komponenty sú vyrobené z vysokokvalitného potravinárskeho plastu bez obsahu BPA.

Filtračná kanvica Aquaphor


Nadčasový dizajn a pohodlná manipulácia

Aquaphor Provance predstavuje štýlový doplnok moderných kuchýň. Svoj jedinečný, krištáľovo lesklý vzhľad získala vďaka špeciálne vyvinutému materiálu (kopolyester Eastman Tritan ™), s ktorým si zachová svoju pôvodnú, rovnako priehľadnú podobu aj po dlhšom čase používania či pravidelného umývania v umývačke riadu. Tritan ™ je úplne bezpečný pri kontakte s potravinami, takisto nehrozí žiadne uvoľňovanie plastových častíc do vody. Elegantný dizajn filtračnej kanvice Provance dopĺňa funkčnosť a jednoduchá obsluha. Vodu do kanvice naberiete pohodlnejšie pomocou pevnej rukoväte a kĺbového viečka, bez toho, aby ste ho museli z nádoby vyberať. Vďaka svojmu oblému dizajnu v spodnej časti je kanvica pevná a stabilná, čo zamedzí prípadnému prevráteniu a rozliatiu. Ak by k tomu však aj došlo, kanvica sa zásluhou technológie Tritan nerozbije. 

Filtrační kanvice Aquaphor Provance


Obsah balenia

V balení nájdete okrem samotnej kanvice s vekom, aj náhradný filter a návod na použitie.

Filtračné kanvice Aquaphor Provance


Údržba a inštalácia

Údržba spočíva v pravidelnej výmene filtračnej vložky a umývaní filtračnej nádoby. Celú kanvicu okrem filtrančného vložku môžete bezpečne umývať v umývačke riadu. Pribalený náhradný filter vydrží 3-člennej domácnosti približne 3 mesiace.

Technická špecifikácia:

 • rozmery (V, Š, H): 27,7 x 19 x 18,5 cm
 • celkový objem: 4,2 l
 • objem vrchnej časti: 1,2 l
 • životnosť filtra: 350 l
 • rýchlosť filtrácie: 3 - 10 minút
 • indikátor výmeny filtra: mechanický


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia