Kategórie
 
 
 
Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1

0 (0 hlasov)
Kód produktu:evolutionrefinerpower
Výrobca:Ecowater
Inovatívny zmäkčovač vody a filter s aktívnym uhlíkom v jednom.
Dostupnosť
Dodacia lehota: na objednávku
Bežná cena: 1.575,00 € bez DPH
1.890,00 € s DPH Vaša cena: 1.249,17 € bez DPH
1.499,00 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Využite špeciálnu akciovú ponuku
Pridať označené ponuky, spolu s Ecowater eVOLUTION Refiner Power 2v1
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Ecowater eVOLUTION RefinerZariadenia Ecowater rady eVOLUTION Refiner 2v1 predstavujú spojenie kvalitného inovatívneho zmäkčovača vody a filtra s aktívnym uhlíkom, takže si vďaka nim môžete užívať výhody zmäkčenej vody spolu s lepšou chuťou a vôňou. Ide o škálu zmäkčovačov vody najnovšej generácie, ktoré patria medzi najúspornejšie spomedzi všetkých zmäkčovačov dostupných na trhu, navyše sú spoľahlivé a inovatívne.

Zmäkčovač vody 2v1 eVOLUTION Refiner Power umožňuje docieliť vysoký výkon a zároveň aj prietok vody s vysokou intenzitou. Taktiež obsahuje integrovaný filter na vodu s aktívnym uhlíkom, ktorý dokáže z vody z vodovodu odstrániť nepríjemnú chuť a zápach, zbaví ju aj množstva škodlivých a nežiadúcich látok (napr. chlór, pesticídy, trihalometány a ďalšie, do určitého stupňa aj ťažké kovy a arzén), zatiaľ čo iónovýmenná živica vodu zmäkčí. Užívateľov poteší i nenáročné používanie a lacná údržba - nie je potrebná výmena uhlíkových vložiek. 

 

Výhody používania zmäkčovačov rady eVOLUTION: 

 • ÚSPORA – zmäkčovače eVOLUTION predstavujú najúspornejšie zariadenia, ktoré môžete nájsť na trhu - v priemere vám ušetria až 75% zúžitkovaných materiálov v porovnaní s konkurenčnými zmäkčovačmi vody,
 • POHODLIE – nemusíte neustále sledovať úroveň soli v nádrži - namiesto vás jej úroveň automaticky meria vstavaný infračervený snímač, ktorý vás taktiež v prípade nízkeho množstva soli v nádrži upozorní prostredníctvom sms správy alebo emailu. Osvetlená nádrž zabezpečí jednoduché a pohodlné dosypávanie soli.
 • EFEKTÍVNOSŤ – správne a efektívne fungovanie zariadenia zabezpečuje inovačná ovládacia hlavica, ktorá zaisťuje optimálny tlak pretekajúcej vody. Na zefektívnenie je pridaný i kremičitý piesok.
 • SPOĽAHLIVOSŤ – znakom značky EcoWater je využívanie kvalitného materiálu a inovatívnych patentovaných technológií, o čom svedčia i zmäkčovače vody rady eVOLUTION. Časti, ktoré sú najviac vystavené mechanickému poškodeniu, sú vyrobené z ABS materiálu, používaného napríklad aj pri výrobe autmobilových nárazníkov.

Prierez zariadenia eVOLUTION Refiner

Prierez zariadenia:

Zariadenia eVOLUTION Refiner zaručujú zmäkčenie vody tým najúčinnejším, najúspornejším spôsobom a aktívny uhlík zároveň zbaví vodu od škodlivých látok a zlepší jej chuť a vôňu. Kvalitné materiály a inovatívne pohodlné ovládanie zabezpečia spokojnosť aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Zariadenie disponuje týmito časťami: 

1. Elektronický panel s množstvom praktických funkcií, vďaka ktorému máte pod dohľadom fungovanie zariadenia. 
2. Patentovaná hlavica z odolného materiálu, ktorá je ovládaná elektronicky.
3. Ventil by-pass namontovaný na zadnej strane zariadenia v praktickom a unikátnom prevedení je v cene zmäkčovača.
4. Na digitálnom displeji sú vyobrazené základné informácie, ktoré potrebujete o fungovaní zariadenia vedieť.
5. Na meranie úrovne soli v nádrži je nainštalovaný infračervený snímač, ktorý vás automaticky upozorní, ak je úroveň soli príliš nízka prostredníctvom sms správy alebo emailu.
6. Vrstva aktívneho uhlíka zachytáva škodlivé látky a zlepšuje chuť a vôňu vody.
7. Katexový ventil, pri ktorom sa vďaka poistke nestane, že sa z neho pretečie. 
8. Nádrž soli je vybavená praktickým automatickým osvetlením.
9. Celé telo/kryt zariadenia je odolný voči mechanickému poškodeniu, keďže sú použité kvalitné materiály.

 

Ako funguje zmäkčovač?
Zmäkčovače vody fungujú na základe výmeny iónov vápnika a magnézia, ktoré sa premieňajú na ióny sodíka. Túto výmenu zabezpečuje špeciálne ložisko, ktoré je umiestnené vo vnútri zariadenia a ktorým preteká voda. Ložisko sa po určitom čase však opotrebuje, jeho životnosť je podmienená kvalitou vody a pohybuje sa v rozmedzí 10-15 rokov, a je potrebná jeho regenerácia, ktorá prebieha automaticky prostredníctvom roztoku vody a soli a trvá približne dve hodiny. Inovatívne riešenie zmäkčovačov vody eVOLUTION vám ponúka možnosť nastaviť si, kedy táto regenerácia prebehne. Zmäkčovač vody sa montuje na hlavnú prípojku studenej vody v dome, k čomu je potrebná i elektrická zásuvka a odtok do kanalizácie. Údržba zariadenia predstavuje pravidelné doplňovanie soli v tabletkách (raz na niekoľko týždňov).  

Medzi hlavné výhody používania zmäkčovača vody patria:

 • citeľné zvýšenie kvality vody,
 • hebká bielizeň a prádlo,
 • jemná pleť a hodvábne lesklé vlasy,
 • garantovaná ochrana práčiek, umývačiek riadu, rozvodov vody, vodovodných batérií, kúrenia, boilerov, kotlov, bazénovej technológie, kávovarov, žehličiek a ďalších,
 • úspora elektrickej energie až o 40% pri ohreve vody,
 • úspora čistiacich a pracích prostriedkov až o 80% (záleži od vstupnej tvrdosti vody),
 • zvýšenie energickej účinnosti kotlov, boilerov a ohrevných zariadení (bez vodného kameňa sa tieto zariadenia nezanesú).

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery (V,Š,H): 114x35,5x51 cm
Výška nádrže na soľ: 87 cm
Výška bypassu nad podlahou: 100 cm
Algoritmus: nový algoritmus Formula 1
Ventil: 1’’ DDV
Veko zásobníka na soľ: tlmený záves
Systém PWA: pripojený k boxu
Zdroj napätia: Transformátor: z 240 V (AC) na 28 V, 50 Hz (AC) 
- automatická detekcia množstva soli 
- režim úspornej regenerácie
- osvetlenie nádrže
 

Upozorňujeme, že pri všetkých zmäkčovačoch vody, ktoré sú montované na iný prívod vody ako obecný vodovod (studňa, vrt..) je potrebné aby bola pred zmäkčovač umiestnená mechanická filtrácia, kvôli ochrane prístroja! Spoločnosť ČistáVoda nezodpovedá za poruchy zariadenia spôsobené veľkými mechanickými nečistotami (piesok, štrk, hŕdza). Pri obecných vodovodoch je zväčša mechanická predfiltrácia splnená, avšak aj napriek tomuto odporúčame minimálnu investíciu do samotnej mechanickej predfiltrácie, vďaka čomu môžete dosiahnuť výrazne zvýšenú životnosť zmäkčovača vody.

Rozmery (V,Š,H): 114x35,5x51 cm
Výška nádrže na soľ: 87 cm
Výška bypassu nad podlahou: 100 cm
Algoritmus: nový algoritmus Formula 1
Ventil: 1’’ DDV
Veko zásobníka na soľ: tlmený záves
Systém PWA: pripojený k boxu
Zdroj napätia: Transformátor: z 240 V (AC) na 28 V, 50 Hz (AC) 
- automatická detekcia množstva soli 
- režim úspornej regenerácie
- osvetlenie nádrže


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia