Kategórie
 
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Šaľa
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Šaľa
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizácia - zmäkčenie vody Šaľa

November
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_68
Prvodtriedne zmäkčenie vody docielené inštaláciou Zmäkčovača vody AQ® BNT
Vaša cena:
Zistiť cenu

Opäť máme pre Vás ukážku ďalšej vydarenej realizácie, ktorá tentoraz prebehla v Nitrianskom kraji, konkrétne v meste Šaľa. Z hľadiska tvrdosti vody ide o oblasť, kde značne tvrdá voda spôsobuje mnohým domácnostiam problémy. Preto sa zákaznik obrátil na nás a my sme zadanie splnili. Úprava vody spočívala v jej zmäkčení, čo sme dosiahli profesionálnou inštaláciou Zmäkčovača vody AQ® BNT 30. S plnoautomatickým zariadením, akým je práve zvolený zmäkčovač, nebude mať klient žiadne starosti navyše. Proces zmäkčovania zabezpečuje Riadiaca hlavica BNT®, komponovaná v Európe a bonusom je tiež prívetivý LCD displej, ktorý zaručí rýchlejšiu inštaláciu a následný servis. Ide o zmäkčovač s obsahom ionovýmennej živice katex, v tomto prípade - v objeme 30 litrov, čo vypovedá o tom, že zariadenie je vhodné pre väčšiu domácnosť či prevádzku. Množstvo zmesi je trvalé. Jediné, čo sa pre zabezpečenie správneho chodu zmäkčovača vyžaduje, je pravidelné dosypávanie Tabletovanej soli
Pre zaistenie skutočne čistej vody, bol v rámci montáže inštalovaný aj Potrubný filter na vodu značky Aquafilter, vo veľkosti 10". V ňom obsiahnutá mechanická filtračná vložka garantuje odstránenie nechcených sedimentov z vody, napr.: piesok, štrk, hlina, vlasy či iné mechanické nečistoty. Vďaka priehľadnosti potrubného filtra ľahko uvidíte úroveň znečistenia filtračnej vložky. Ďalšou výhodou potrubného filtra je takisto výborné tesnenie.
V prípade záujmu máme k dispozícii aj zmäkčovače vody pre menšie domácnosti či podniky. Neváhajte nás kontaktovať a zbavte sa problémov s tvrdou vodou čo najskôr. Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia