Kategórie
 
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Hlohovec
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Hlohovec
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 

Realizácia - zmäkčenie vody Hlohovec

Marec 2019
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_54
Výrobca:Realizácia
Zmäkčenie vody Hlohovec
Vaša cena:
Zistiť cenu

Je tu ďalšia marcová realizácia, tentoraz z obytného domu v Hlohovci, kde sme úspešne zmäkčili vodu. Náš zákazník mal, ako každý iný, v byte prívod k studenej aj k teplej vode s rozdielom, že v tomto prípade sa klient odpojil od teplej vody a zaobstaral si vlastný ohrev vody. Teraz, môže plnohodnotný potenciál studenej, ale aj teplej vody naplno využiť, a to vďaka Zmäkčovaču AQ BNT Wall 10, ktorý sme zákazníkovi namontovali na stenu a pomohli mu tak vyriešiť problém s tvrdou vodou a s usadzovaním vodného kameňa. Ako predfilter bol použitý Mechanický filter na vodu Cintropur NW25, na odfiltrovanie hrubých nečistôt z vody ako napríklad piesok, hlina.
V rámci montáže bol nainštalovaný aj Uhlíkový vodný filter Cintropur NW25 TE, ktorý účelne odstraňuje nepríjemné pachy, zlepšuje chuť vody, no predovšetkým absorbuje škodlivý chlór a ďalšie nebezpečné látky, ako napr. pesticídy, herbicídy, do určitej miery aj ťažké kovy či iné organické látky rozpustené vo vode.
Zákazníkovi sme poskytli odbornú montáž  a zariadenie špičkovej kvality, čo malo pozitívny ohlas. Vážime si spokojnosť zákazníka a sme radi, že spoločne prispievame k zlepšeniu kvality vody na Slovensku.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia