Kategórie
 
 
 
Realizácia - výdajník vody Žilina
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - výdajník vody Žilina
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Realizácia - výdajník vody Žilina

Júl
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_61
Výrobca:Realizácia
Vďaka montáži automatu na vodu sme zabezpečili pravidelný pitný režim zamestnancom zo žilinskej firmy
Vaša cena:
Zistiť cenu

Žilinská firma nás oslovila s požiadavkou zabezpečiť pitný režim svojim zamestnancom. S radosťou sme zákazníkovi vyhoveli a náš technik pohotovo namontoval bezbarelový výdajník vody s osmotickou membránou, ktorého účinok spočíva vo viacnásobnej filtrácii. Automat vyrába filtrovanú vodu 24 hodín denne 7 dní v týždni, v množstve až 240 litrov. Neoceniteľnou výhodou je priame pripojenie na prívod vody, vďaka čomu sa vyhnete pravidelnému, nepraktickému a finančne náročnejšiemu dopĺňaniu ťažkých barelov vody.
Mechanické filtre sa postarajú o zachytenie viditeľných sedimentov (piesok, štrk, hlina, ...); uhlíkové kazety absorbujú z vody škodlivý chlór a výrazne zlepšia chuť a kvalitu vody. Posledný stupeň predstavuje osmotická membrána, ktorá účinne zlikviduje z vody škodlivé baktérie, vírusy, ťažké kovy, plesne či iné patogény. K vám sa dostane skutočne čistá, bezzávadná voda vhodná, ako na pitie, tak aj na varenie. 
Ovládanie je skutočne jednoduché, prostredníctvom troch tlačidiel. K dispozícii máte vodu izbovej teploty ("Room"); vodu osviežujúcu, studenú ("Cold") a vodu horúcu ("Hot"), vhodnú na rýchlu prípravu čaju. Výdajník vody, dostupný v dvoch farbách - biela a čierna, je skvelé riešenie nielen do firiem, no takisto do kaviarní, do nemocníc, do škôl, do hotelov, či do obchodov. Vyskúšate ho aj vy?  Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia