Kategórie
 
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Maďarsko
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Maďarsko
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizácia - zmäkčenie vody Maďarsko

December
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_69
Zmäkčovač Aquatip® Logix 30 - ideálne riešenie pre zmäkčenie vody
Vaša cena:
Zistiť cenu

V rámci decembrovej realizácie sme pomohli nášmu zákazníkovi zbaviť sa tvrdosti vody v domácnosti a vyriešiť tak problémy spojené s vodným kameňom. Náš technik sa presunul tentokrát až do Maďarska, čo len potvrduje to, že naša flexibilta je stopercentná a kvalitu našich výrobkov sa snažíme rozširovať aj ďalej. Montáž spočívala v inštalácii Zmäkčovača vody Aquatip® Logix 30. Zariadenie je plnoautomatické, najmä vďaka riadiacej hlavici Autotrol Logix, ktorá zaručuje plný a bezchybný výkon. Ako už z názvu vyplýva, zmäkčovač obsahuje 30 litrov ionovýmennej živice katex, ktorá zabezpečuje zmäkčenie vody. Množstvo zmesi je trvalé, bez potreby dopĺňania. Jediná úloha spočíva v dosypávaní Tabletovanej soli, ktorú nájdete v našej ponuke. Vysokú kvalitu vody si môžete kedykoľvek overiť prostredníctvom kvapiek na meranie tvrdosti vody, hoci samotné výsledky hovoria za všetko: 
- predĺžená životnosť domácich spotrebičov, menej havárií, reklamácií a s tým spojených výdavkov, čistý riad a ochránené domáce spotrebiče, badateľná úspora energií a financií či hebká, na dotyk jemnejšia vypraná bielizeň. 
Pokiaľ zdravie a kvalitu kladiete na popredné miesto, neváhajte nás kontaktovať. Navrhneme Vám účinné riešenie, ako množstvu našich spokojných zákazníkov, ktorým naďalej poskytujeme počiatočný pravidelný servis či výmenu filtrov vo filtračných zariadeniach. Rovnako zabezpečujeme montáž, do ktorej sa môžete pustiť aj svojpomocne s využitím Inštalačného kitu z našej špeciálnej ponuky a s pomocou videoinštruktáže, ktorú nájdete na našom Youtube kanále.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia