Kategórie
 
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Liptovská Lúžna
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - zmäkčenie vody Liptovská Lúžna
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 
Liptovská Lúžna

Realizácia - zmäkčenie vody Liptovská Lúžna

Január
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_71
Zmäkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive 30 - zaručená sila zmäkčenia a inovatívnosť
Vaša cena:
Zistiť cenu

Teší nás, keď si zákazníci nechajú od nás poradiť s výberom. Výsledkom je vždy riešenie "šité na mieru", ktorému predchádza komunikácia na profesionálnej úrovni s odporúčaním toho najlepšieho, čo náš eshop ponúka. Inak tomu nebolo ani pri tejto realizácii. Zákazníkovi z Liptovskej Lúžnej sme namontovali do domácnosti špičkový Zmäkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive 30, preto naša realizácia nesie podnázov "exkluzívna". Vybraný zmäkčovač vody predstavuje ideálne riešenie pre malé až stredne veľké objekty, kde bude pútať pozornosť svojím prepracovaným, elegantným, no zároveň nenápadným dizajnom. V porovnaní s inými zariadeniami, Zmäkčovač vody AQUAtip BNT Exclusive garantuje lepší proces zmäkčenia vody, vďaka filtračnej zmesi Katex, pričom celý chod prebieha automaticky. Pre zabezpečenie účinnej regenerácie je potrebné len pravidelné dosypávanie Tabletovanej soli do soľankovej nádrže. Výdobytkom zariadenia je pokrokový LCD displej s jednoduchým ovládaním, slúžiaci na nastavenie špeciálnych funkcií, ako napr. nastavenie tvrdosti vody alebo začiatku regenerácie katexovej zmesi, či iných voliteľných režimov pre pohodlnejšie používanie.
K zmäkčovaču vody bol namontovaný Univerzálny TRIO vodný filter, ktorý slúži na precíznu filtráciu vody, na odstránenie hrubých nečistôt, odstránenie chlóru a na vylepšenie chuti i vône vody. Zásluhu majú na tom použité filtračné vložky, konkrétne mechanická (odstránenie sedimentov, ako sú piesok, hlina, štrk, hrdza, vlasy atď.) a uhlíková (likvidácia škodlivých organických látok: baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly). Prednosťami vodného filtra je výborná tesniaca schopnosť a priehľadnosť obalu, vďaka ktorému ľahko spozorujete úroveň znečistenia filtračnej vložky.
Pre zaistenie čo najdlhšej životnosti, odporúčame vykonávať pravidelný servis zariadenia pod dohľadom odborného technika.
Neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis pokiaľ máte aj Vy záujem o podobnú realizáciu. V prípade, že si chcete poradiť s montážou sami, k dispozícii Vám je Inštalačný kit a videoinštruktáž na našom Youtube kanále.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia