Kategórie
 
 
 
Realizácia - odstránenie dusičnanov Zvolen
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - odstránenie dusičnanov Zvolen
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Realizácia - odstránenie dusičnanov Zvolen

August
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_63
Montáž Vodného filtra na dusičnany AQ BNT 22 zaistila spoľahlivé odstránenie vysokých hodnôt dusičnanov a dusitanov na centrálnom prívode vody.
Vaša cena:
Zistiť cenu

Vysoké hodnoty dusičnanov a dusitanov vo vode predstavujú skutočný problém. Svoje o tom vie aj náš zákazník zo Zvolena, kde sa uskutočnila ďalšia úspešná realizácia. So situáciou sme si odborne poradili, zvolili skutočne prvotriedne riešenie a namontovali našu novinku - Vodný filter na dusičnany AQ BNT 22. Zariadenie vďaka filtračnej zmesi Anex a množstvu ďalších výhod spoľahlivo zlikviduje z vody nadmerné hodnoty dusičnanov a postará sa o dodávku pitnej upravenej vody, vhodnej pre celú rodinu vrátane malých detí. Obrovským plusom je plnoautomatická elektronická hlavica, ktorá riadi celý proces úpravy i preplachov a takisto moderný dizajn, ktorého súčasťou je dotykový LCD dispej. Vďaka nim bude údržba zariadenia oveľa jednoduchšia.
K montáži sme pridali takisto UV lampu VIQUA Sterilight S8Q-PA, ktorá sa postará o zdraviu prospešnejšiu dezinfekciu vody (narozdiel od chlórovania) a eliminuje viac ako 99,99 % mikroorganizmov z vody. 
Použitý vodný filter je dostupný v troch veľkostiach. Pokiaľ máte problém s výberom, ochotne Vám poradíme a zabezpečíme montáž priamo domov. Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia