Kategórie
 
 
 
Realizácia - inštalácia ionizátora vody Brezno
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - inštalácia ionizátora vody Brezno
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 

Realizácia - inštalácia ionizátora vody Brezno

Apríl 2019
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_56
Výrobca:Realizácia
Inštalácia Ionizátora vody Chanson Royale v Brezne
Vaša cena:
Zistiť cenu

V rámci ďalšej realizácie sme sa presunuli do stredu Slovenska, do Brezna, kde sme úspešne nainštalovali exkluzívny Ionizátor vody Chanson Royal, ktorý je elita spomedzi ponúkaných ionizátorov. Tento model sa odlišuje nadčasovým dizajnom a skutočne vysokým výkonom. Zariadenie je obzvlášť vhodné pre osoby s chronickým problémami, vďaka možnosti modulovania vysokých hodnôt pH a ORP. Laboratórne testovania preukázali, že extrémne hodnoty pH vody vytvorenej týmto ionizátorom zabijú do pár sekúnd všetky baktérie stafylokoka a E.coli, preto zariadenie odporúčame aj do miestností, kde treba dbať na zvýšenú hygienu. 
Ovládanie tohto prístroja je naozaj komfortné. Jeho priebeh zabezpečuje nadčasový dotykový displej, ktorý je v čestine a slúži na ovládanie Ph vody. Ionizátor vyrába ionizovanú vodu už od najnižších hodnôt 2,7 Ph (kyslá) až po vysoké hodnoty alkalickej vody 11,3 Ph. Ionizátor obsahuje až 7 elektrolytických platinových platní. 
Zariadenie ocenia priaznivci zdravého životného štýlu, lebo Chanson Royal je prvý z ionizátorov, ktorý ponúka k výrobe silne ionizovanej kyslej vody možnosť pridania prírodnej himalájskej soli namiesto chemikálií. Takto silne kyslá voda má viac než 100 ekologických použití a preukázaný dezinfekčný účinok.
Teší nás, že už mnohí z vás dávajú prednosť ekologickým riešeniam a robia správne rozhodnutia súvisiace s úpravou vody.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia