Kategórie
 
 
 
Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Bratislava
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Bratislava
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Realizácia - inštalácia Ionizátora vody Bratislava

November
0 (0 hlasov)
Kód produktu:Realizacia_67
Okamžitá výroba alkalickej vody vďaka Ionizátoru Chanson Miracle Max Plus
Vaša cena:
Zistiť cenu

November sme začali inštaláciou jedného z našich vysokokvalitných produktov od značky Chanson. Zákazníkovi, priamo z Bratislavy, sme namontovali výkonný Ionizátor vody Chanson Miracle Max Plus. V čom spočíva tajomstvo účinnosti? Ionizátor Chanson vyrába ionizovanú vodu na báze elektrolýzy, pričom využíva 7 elektrolytických platní, zložených z platiny a titánu. Zariadenie je vyrobené z trvácnych a kvalitných materiálov, ktoré sú garanciou dlhej životnosti. Ionizátor vody je skvelým spoločníkom do kuchyne. S alkalickou vodou, ktorú produkuje, bude chuť jedál výraznejšia a vôňa intentívnejšia. Pitie ionizovanej vody neutralizuje kyseliny a udržiava správnu rovnováhu Ph v tele. Vedľajší produkt ionizátora je voda kyslá, ktorú využijete, napríklad na kozmetické účely, pri ošetrení pleti a ekzémov, lebo má vyborný dezinfekčný účinok. Takisto je vhodná na umývanie rúk, ale aj potravín. O skvelých účinkoch ionizovanej vody sa viac dočítate na našom blogu. 
Na náš e-shop sme pridali novinku - Odvápňovaciu sadu Chanson C-Clean Kit, určenú špeciálne na manuálne odvápnenie ionizátorov tohto typu pre zaistenie dôkladnej starostlivosti a predĺženie životnosti zariadenia. 
Rozhodli ste sa vyskúšať náš elitný ionizátor? V takom prípade, ako bonus, ponúkame montáž po celom Slovensku do 2 dní zadarmo. Neváhajte nás kontaktovať.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia