Kategórie
 
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
COVID-19
 
 
 
 
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500
zväčšiť obrázok
NovinkaOdporúčame

Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3297
Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500 je dokonalé zariadenie pre použitie v domácnosti aj na cestách obohatený o kyslík a vodík.
Dostupnosť
Dodacia lehota: Skladom u dodávateľa
Vaša cena: 122,50 € bez DPH
147,00 € s DPH

Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500 s vysokým obsahom kyslíka a vodíka slúži na elektrolytickú prípravu vody vhodnú na ošetrenie a dezinfekciu pokožky. Vďaka vyvinutej technológií v roku 2016 sa považuje za veľmi výkonný s produkciou vodíka v pomere 2,5 : 1 voči kyslíku, na základe čoho vzniká voda so zvýšeným obsahom vodíka (HRW, Hydrogen-Rich-Water). Spomínaná voda s obsahom až 500 mikrogramov molekulárneho vodíka na liter zodpovedá približne tretine hodnoty, ktorú je možné dosiahnuť pomocou oveľa väčšieho a výkonnejšieho ionizátora vody. Generátor vodíkovej vody Beauty Blue 500 na to potrebuje len 40 sekúnd.

 

Dezinfekčný a hydratačný účinokSprej vodíkovej vody

Prístroj Beauty Blue 500 má rozprašovač, ktorý je možné používať už počas úpravy vody. Vďaka nemu môžete vašej pokožke dopriať prísun molekulárneho vodíka, ktorý do nej ľahko a veľmi rýchlo presiakne, a tým zabezpečí primeranú hydratáciu pokožky s antioxidačným účinkom. Lekárske štúdie preukázali, že vodíková voda je schopná liečiť a udržiavať dobrú zdravotnú kondíciu.

Pomocou tohto zariadenia je možné pripraviť dezinfekčný neutrálny anolyt. Postup prípravy je jednoduchý, do zásobníka naplneného vodou pridajte štipku kuchynskej soli (na špičku noža). Po zmiešaní tým vzniká aktívny chlór. Neutrálny anolyt sa radí k najšetrnejšiemu dezinfekčnému prostriedku vzhľadom k životnému prostrediu, pretože po vytvorení dezinfekčného účinku sa rozpadá späť na vodu.
 

Vhodné na použitie ako:

 • dezinfekcia pracovných plôch, kuchynských dosiek, kúpeľní, kľučiek,
 • deodorant alebo sprej na nohy,
 • antibakteriálny roztok k výplachu nosa a úst (možno zacítiť slabý zápach chlóru),
 • dezinfekcia detských cumľov a hračiek,
 • neutralizácia zápachu a hygiena textilu,
 • dezinfekcia pri ľahkých odreninách, vyrážkach.
   

"Vodíková medicína"

V roku 2007 sa preukázalo, že molekulárny vodík má liečivé účinky, čo potvrdzujú aj realizované rozsiahle vedecké štúdie. V súčasnosti sa skúma približne 150 možných modelov chorôb, kde sa vodík prejavuje s liečivým účinkom. V oblasti medicíny má vodík významný prínos v liečbe porúch metabolizmu, demencie, depresie, zápalov a iných zdravotných komplikácií.

Zariadenie sa skladá z troch častí, ktoré sú pripravené k okamžitému použitiu: Balenie vodíkovej vody Beauty Blue

 1. Rozprašovač a vrchnák,
 2. Elektrolytická jednotka s nádržkou na vodu,
 3. Napájací a nabíjací adaptér micro-USB.

Obsah balenia: nabíjačka mikro-USB, návod na obsluhu.Obsahuje nabíjateľný akumulátor (cca 90 cyklov k príprave vody s jedným nabitím). 

Základné parametre:

výška 165 mm,

priemer 30 mm,

hmotnosť cca 100 g,

objem balenia 30 ml.Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia