Kategórie
 
 
 
Zmäkčovače vody
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Zmäkčovače vody
MERANIE TVRDOSTI VODY ZDARMA
 
 
 
 

Zmäkčovače vody

 
 

100% garantovaná účinnosťZmäkčovače vody sú filtre na vodu, ktoré permanentne odstránia vodný kameň z celého domu, bytu, prevádzky či firmy. Každý zmäkčovač tvrdej vody z našej ponuky je plnoautomatický, čo znamená, že nevyžaduje žiadnu údržbu, prípadne minimálnu. Zmäkčovanie vody s použitím osvedčených filtrov z našej ponuky vyrieši vaše problémy s tvrdou vodou. 

Poskytujeme:
• kvalitný a individuálny prístup,
• montáž a pravidelný servis po celom Slovensku,
• záruku odstránenia závady do 48 hodín.

Ako vybrať vhodný zmäkčovač vody a účinne zmäkčiť vodu?
Pri výbere záleží najmä od dvoch faktorov, a to spotreba a tvrdosť vody. Preto je úplne odlišná úprava vody v domácnosti ako úprava vody v priemysle. V prípade úpravy vody v rodinnom dome so štyrmi osobami, kde tvrdosť vody dosahuje približne 20°dH odporúčame automatické zmäkčovače tvrdej vody s cca 20 litrami katexu. Ako ideálne zmäkčovače vody pre domácnosť odporúčame zariadenie Aquatip Logix 20, prípadne AQ® BNT 20. Je taktiež možné voliť alternatívu maiCat. Vyššie nároky na tvrdosť vody a spotrebu si vyžadujú výber výkonnejšej úpravne vody. Od týchto faktorov sa odvíja aj cena zmäkčovačov vody.

Zmäkčenie vody po inštalácii filtra si môžete jednoducho overiť s použitím testera na tvrdosť vody. Pokiaľ máte otázky súvisiace so zmäkčovaním tvrdej vody a potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Či už máte záujem o elektrický zmäkčovač vody prípadne manuálny, náš eshop ponúka najväčší sortiment zmäkčovačov vody na Slovensku aj v Česku. Ak neviete ako efektívne zmäkčiť vodu vo vašej domácnosti, radi poradíme buď na našom online chate alebo na telefóne.

 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stranu:

 
Manuálny zmäkčovač vody AQ® 7

Manuálny zmäkčovač vody AQ® 7

Manuálny zmäkčovač vody AQ® 7 predstavuje spoľahlivé a úsporné riešenie na odstránenie vodného kameňa najmä v menších domácnostiach.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
165,83 € bez DPH
199,00 € s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia