Uhlíková filtračná vložka FCCBL 10"
Dostupné skladom Na druhý deň u vás doma Pri objednávke
do 12:00
Popis produktu

Univerzálna uhlíková filtračná vložka pre vodné filtre a reverzné osmózy Aquafilter.

Pri kúpe 2 a viac ks je cena 5,50 €/ks - ZĽAVA 7%
Pri kúpe 3 a viac ks je cena 5,33 €/ks - ZĽAVA 10%
Pri kúpe 5 a viac ks je cena 4,90 €/ks - ZĽAVA 17%
Pri kúpe 10 a viac ks je cena 4,00 €/ks - ZĽAVA 33%
5,90 €
5.90
+ -
Hodnotenie:
51
Pridať pre porovnanie

Uhlíková filtračná vložka FCCBL 10"
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

 

Logo AquafilterFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 


Uhlíková vložka - schéma

Uhlíková filtračná vložka Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCCBL je univerzálnou filtračnou vložkou vysokej kvality spĺňajúcej prísne normy NSF, ktorá je vyrábaná zo zmesi aktívneho uhlíka. Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení. 

Filtračná vložka účinne odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny, aktívne uhlie odstráni tiež trihalometány, takzvané "THM", ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami a sú vysoko karcinogénne. Filter zbaví vodu aj ďalších škodlivých organických látok ako sú baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly, taktiež výrazne zlepší nepríjemnú chuť a vôňu vody.

V rámci systému reverznej osmózy slúži uhlíkový filter zároveň ako ochrana molekulárnej membrány pred oxidačnými činidlami, ktoré môžu spôsobiť jej fyzické poškodenie (prejavuje sa vysokým prienikom solí cez membránu).

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65mm)

Pracovná teplota: 2°C - 55°C

Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov.

Filtračné vložky Aquafilter sú kompatibilné takmer so všetkými typmi reverzných osmóz a potrubných filtrov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.


Logá certifikátov

Zákaznické recenzie

  • Recenzia od Ondro

    27.6.2017 09:50:24

    kvalita

    5
    kvalita