Uhlíková filtračná vložka 10"
Dostupné skladom Na druhý deň u vás doma Pri objednávke
do 12:00
Popis produktu

Univerzálna 10 palcová uhlíková filtračná vložka pre vodné filtre a reverzné osmózy

Pri kúpe 3 a viac ks je cena 4,50 €/ks - ZĽAVA 9%
Pri kúpe 5 a viac ks je cena 4,00 €/ks - ZĽAVA 19%
Pri kúpe 10 a viac ks je cena 3,50 €/ks - ZĽAVA 29%
4,90 €
4.90
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Uhlíková filtračná vložka 10"
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Univerzálna uhlíková filtračná vložka vyrábaná zo zmesi aktívneho uhlíka, ktorá slúži na filtráciu chlóru, jeho zlúčenín a ďalších škodlivých organických látok z vody.

 Univerzálna uhlíková filtračná vložka


Filtračná zmes - aktívne uhlie

Univerzálna uhlíková filtračná vložka detail

Filtračným médiom je aktívne uhlie, ktoré účinne odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny, aktívne uhlie odstráni tiež trihalometány, takzvané "THM", ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami a sú vysoko karcinogénne. Filter zbaví vodu aj ďalších škodlivých organických látok ako sú baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly, taktiež výrazne zlepší nepríjemnú chuť a vôňu vody.


Univerzálna veľkosť

Univerzálna veľkosť uhlíkovej filtračnej vložky 10"

Výhodou filtračnej vložky veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení.


Výmena filtračnej vložky

Výmena uhlíkovej filtračnej vložky v reverznej osmózeJednoduchá výmena uhlíkovej filtračnej vložky v potrubnom filtri, ktorú zvládnete bez akýchkoľvek nástrojov. Vďaka univerzálnej veľkosti 10 palcov sú filtračné vložky kompatibilné takmer so všetkými typmi potrubných filtrov a reverzných osmóz. V prípade, že si nie ste si istí, či je vložka kompatibilná s vašim filtračným zariadením, nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.

Výmena uhlíkovej filtračnej vložky v potrubnom filtriV rámci systému reverznej osmózy slúži uhlíkový filter zároveň ako ochrana molekulárnej membrány pred oxidačnými činidlami, ktoré môžu spôsobiť jej fyzické poškodenie. To sa môže prejaviť vysokým prienikom solí cez membránu. Pri výmene filtračnej vložky prostredníctvom kľúča k reverznej osmóze odskrutkujte stredový obal a vymeňte použitú uhlíkovú filtračnú vložku za novú. 


Špecifikácia

  • Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65mm)
  • Pracovná teplota: 2°C - 55°C
  • Životnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!