Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
17.05.2018

S otázkou ako riešiť úpravu vody pre vírivky a bazény sa stretávame pomerne často. Možností je mnoho, avšak základom je úprava tvrdej vody a dezinfekcia.

 
17.05.2018

Kde sa v domácnosti najčastejšie vyskytuje vodný kameň? Aké sú možnosti odstránenia z krátkodobého a dlhodobého hľadiska? Čo spôsobuje vodný kameň a naopak aké výhody vám prinesie permanentné odstránenie vodného kameňa?

 
17.05.2018

Aké výhody ponúka spolupráca s nami pri riešení filtrácie do priemyselnej prevádzky? Vždy pristupujeme individuálne a korektne, čo ocení každý zákazník.

 
11.05.2018

Mnoho ľudí nám pri otázke úpravy vody zmäkčením argumentuje bezúdržbovými filtrami na vodu v podobe magnetov, indukčných zmäkčení, avšak máme omnoho viac recenzí presne opačných. Ľudí, ktorí skúsili a obrátili sa.

 
11.05.2018

Už dobrých pár rokov sa dostáva do popredia téma pitnej vody, nekonečné diskusie o tom, či je bezpečná voda z vodovodu, minerálky alebo tá filtrovaná. Zaujíma vás náš názor? Čítajte ďalej.

 
11.05.2018

Vlastné zdroje vody sú súčasťou našich domácnosti stále častejšie, prezradíme vám, prečo nezabudnúť na rozbor vody pri hlbení vlastného zdroja. Dozviete sa kedy a ako často vykonávať rozbor vody a taktiež vám prezradíme naše rady zákazníkom, ktorí používajú studňu, či vŕt ako zdroj pitnej vody.

 
11.05.2018

Prečítajte si o inštalácii zmäkčovača a pozrite si video, ktoré obsahuje podrobný návod ako si svojpomocne namontovať zmäkčovač vody. 

 
11.05.2018

Pozrite si výpoveď a názor Milana Šindlera, ktorý hovorí o vážnosti stavu podzemných vôd na Žitnom ostrove. Expert na ekológiu odhaľuje fakty, ktoré vám vaši dodávatelia vody nepovedia. Pán Milan Šindler sa vyjadruje o skládke, ktorá je pre verejnosť neznáma ako o druhom Černobyle, odkedy sa o nej dozvedel, voda mu prestáva chutiť.

 
4.05.2018

Objavte čaro ionizovanej vody. Ionizátory vody sú prístroje, ktoré delia vodu na živú a mŕtvu a to pomocou zmeny pH a ORP. Ionizácia vody je najmodernejšia forma filtrácie vody v spojení so zdravým životný štýlom.

 
4.05.2018

Zvýšením pH vody dosiahnete živú vodu, nazývanú aj alkalická, ktorá je silne detoxikačná a vôbec najvhodnejšia na pitie. Naopak jeho znížením získate vodu kyslú, vhodnú na dezinfekciu. Kyslá voda je taktiež veľmi účinná na atopický ekzém a podobne.

 
26.04.2018

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne koná stavebný veľrth, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. Príďte sa pozrieť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia