Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
11.05.2018

Už dobrých pár rokov sa dostáva do popredia téma pitnej vody, nekonečné diskusie o tom, či je bezpečná voda z vodovodu, minerálky alebo tá filtrovaná. Zaujíma vás náš názor? Čítajte ďalej.

 
11.05.2018

Vlastné zdroje vody sú súčasťou našich domácnosti stále častejšie, prezradíme vám, prečo nezabudnúť na rozbor vody pri hlbení vlastného zdroja. Dozviete sa kedy a ako často vykonávať rozbor vody a taktiež vám prezradíme naše rady zákazníkom, ktorí používajú studňu, či vŕt ako zdroj pitnej vody.

 
11.05.2018

Prečítajte si o inštalácii zmäkčovača a pozrite si video, ktoré obsahuje podrobný návod ako si svojpomocne namontovať zmäkčovač vody. 

 
11.05.2018

Pozrite si výpoveď a názor Milana Šindlera, ktorý hovorí o vážnosti stavu podzemných vôd na Žitnom ostrove. Expert na ekológiu odhaľuje fakty, ktoré vám vaši dodávatelia vody nepovedia. Pán Milan Šindler sa vyjadruje o skládke, ktorá je pre verejnosť neznáma ako o druhom Černobyle, odkedy sa o nej dozvedel, voda mu prestáva chutiť.

 
4.05.2018

Objavte čaro ionizovanej vody. Ionizátory vody sú prístroje, ktoré delia vodu na živú a mŕtvu a to pomocou zmeny pH a ORP. Ionizácia vody je najmodernejšia forma filtrácie vody v spojení so zdravým životný štýlom.

 
4.05.2018

Zvýšením pH vody dosiahnete živú vodu, nazývanú aj alkalická, ktorá je silne detoxikačná a vôbec najvhodnejšia na pitie. Naopak jeho znížením získate vodu kyslú, vhodnú na dezinfekciu. Kyslá voda je taktiež veľmi účinná na atopický ekzém a podobne.

 
26.04.2018

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne koná stavebný veľrth, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. Príďte sa pozrieť.

 
26.04.2018

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Pre návštevníkov sme mali pripravenú prehliadku vybraných produktov a na ich otázky odpovedali odborníci na úpravu vody, ktorí sa tejto problematike venujú už roky a vedia poradiť s akýmkoľvek "vodným" problémom. Prezrite si niekoľko fotografií z výstavy...

 
12.04.2018

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

 

 

 
11.04.2018

Pozývame vás na medzinárodný veľtrh Aqua Therm Praha, na ktorom vám odprezentujeme našu spoločnosť, jej poslanie a produkty, ktoré na e-shope ponúkame. Počas celého trvania veľtrhu vám budú k dispozícii vyškolení odborníci na úpravu vody. Príďte sa s nimi poradiť, prebrať problematiku filtrácie vody a prezrieť si vybrané vodné filtre.

 
11.04.2018

Pre zistenie kvality vody je najlepším riešením vykonanie rozboru vodu, podľa ktorého zistíte presné hodnoty meraných látok. Ako ale zistíte, že rozbor vody potrebujete?  Väčšinou tomu nasvedčuje viacero príznakov, ktoré môžete na kvalite vašej vody spozorovať...

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia