Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
18.05.2018

Aj keď dokáže človek bez potravy prežiť až niekoľko týždňov, bez vody by nevydržal dlhšie ako tri dni. Voda je pre ľudský organizmus nesmierne dôležitá, no napriek tomu častokrát pitný režim podceňujeme. Nedostatočným príjmom tekutín sa ľahko dostávame do stavu dehydratácie, ktorú sprevádza veľa nepríjemných príznakov.

 
18.05.2018

Ako zamestnávateľ máte povinnosť zabezpečiť svojim zamestnancom na pracovisku pitný režim. Ideálnym riešením je bezbarelový automat na pitnú vodu. 

 
18.05.2018

Tvrdá voda a vodný kameň spôsobuje v domácnosti celý rad problémov, cez nevzhľadný povlak na spotrebičoch, vysúšanie pokožky a vlasov až po výrazné zvýšenie nákladov za energie. V článku sa zameriame na konkrétne príklady, ktoré sa vo vašej domácnosti objavia, ak používate tvrdú vodu. 

 
18.05.2018

Väčšina slovenských domácností trpí tvrdou vodou a s ňou spôsobeným vznikom vodného kameňa, ktorý je nie len estetickým problémom, ale výrazne vplýva aj na životnosť spotrebičov či ohrevných zariadení - menej sa však už hovorí o tom, že dokáže nepriaznivo ovplyvniť aj naše zdravie. 

 
17.05.2018

Pri príležitosti Svetového dňa vody 2017 sme sa rozhodli vykonávať rozbor vody zadarmo. V článku sa dočítate, ako postupovať, ak máte aj vy záujem o zistenie kvality vašej vody z hľadiska množstva dusičnanov a tvrdosti vody.

 
17.05.2018

Viete, aké výhody so sebou prináša pitie živej vody? Presvedčte sa o nich sami s používaním vlastného ionizátora vody. 

 
17.05.2018

Zvažujete využívať vodu v domácnosti zo studne? Výborná voľba z dlhodobého hľadiska. Avšak aké prináša dodatočné náklady? Pozrime sa na príklady, ktoré vo väčšine prípadov budete musieť riešiť. 

 
17.05.2018

S otázkou ako riešiť úpravu vody pre vírivky a bazény sa stretávame pomerne často. Možností je mnoho, avšak základom je úprava tvrdej vody a dezinfekcia.

 
17.05.2018

Kde sa v domácnosti najčastejšie vyskytuje vodný kameň? Aké sú možnosti odstránenia z krátkodobého a dlhodobého hľadiska? Čo spôsobuje vodný kameň a naopak aké výhody vám prinesie permanentné odstránenie vodného kameňa?

 
17.05.2018

Aké výhody ponúka spolupráca s nami pri riešení filtrácie do priemyselnej prevádzky? Vždy pristupujeme individuálne a korektne, čo ocení každý zákazník.

 
11.05.2018

Mnoho ľudí nám pri otázke úpravy vody zmäkčením argumentuje bezúdržbovými filtrami na vodu v podobe magnetov, indukčných zmäkčení, avšak máme omnoho viac recenzí presne opačných. Ľudí, ktorí skúsili a obrátili sa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia